Kosmiczne informacje

Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

Technologie Wiadomości

Fairview Microwave rozszerza portfolio anten VHF/UHF

Nowy zestaw anten dipolowych, kolinearnych i Yagi VHF/UHF został zaprezentowany przez firmę Fairview Microwave, firmę Infinite Electronics, i jest przeznaczony do różnych zastosowań. Anteny te idealnie nadają się do wielu zastosowań, w tym do łączności wojskowej, krótkofalarstwa, radiokomunikacji lądowej (LMR), trunkingu i bezpieczeństwa publicznego. Obejmują szereg funkcji, które czynią je idealnym rozwiązaniem dla aplikacji sieci bezprzewodowych i są zbudowane tak, aby dobrze funkcjonować w wymagających warunkach.

Dzięki uziemieniu DC nowe anteny VHF/UHF firmy Fairview Microwave zapewniają ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi i gwarantują niezawodne działanie w każdych warunkach. Nadają się do różnych zastosowań, ponieważ mają spektrum częstotliwości od 135 MHz do 512 MHz. Inną kluczową cechą jest obsługa dużej mocy ponad 200 watów, co czyni te anteny idealnymi do wymagających operacji, w których siła sygnału ma kluczowe znaczenie.

Wzmocnione właściwości tych anten zapewniają niezawodne działanie nawet w niesprzyjających warunkach środowiskowych. Mają różne opcje wzmocnienia, stałe i regulowane konstrukcje dipolowe oraz inne funkcje, które umożliwiają użytkownikom dostosowanie konfiguracji anteny do unikalnych wymagań ich aplikacji. Ponadto we wstępnie skonfigurowanych macierzach dipolowych stosowane jest zintegrowane okablowanie, co pozwala na szybkie i proste wdrożenie.

Anteny te są najlepszą opcją dla użytkowników, którzy często muszą rozmieszczać swoje anteny ze względu na ich indywidualne składane i proste konstrukcje dipolowe, które umożliwiają również wygodny transport i wymagają mniej miejsca do przechowywania. Dodatkowo można je instalować jeszcze szybciej i wygodniej w prefabrykowanych macierzach, które mają z góry określone odległości ćwierćfalowe lub półfalowe od masztu.

Nowa gama anten dipolowych, kolinearnych i Yagi Fairview Microwave VHF/UHF ma na celu poprawę jakości sygnału, zarządzanie dużą mocą wejściową i szerokie pasmo przenoszenia, według Kevina Hietpasa, menedżera ds. produktów antenowych w firmie. Według Hietpasa: „Te najnowocześniejsze anteny mogą być wykorzystywane w różnych aplikacjach sieci bezprzewodowych i zostały opracowane tak, aby spełniały surowe specyfikacje współczesnej komunikacji bezprzewodowej”.

Zupełnie nowe anteny Fairview Microwave VHF/UHF mają kilka funkcji i zalet, które mają na celu zaspokojenie wymagań wielu aplikacji sieci bezprzewodowych. Anteny te są doskonałą opcją dla konsumentów poszukujących anten o wysokiej wydajności spełniających wymagania sieci bezprzewodowych, ponieważ charakteryzują się dużą mocą, ochroną przed wyładowaniami atmosferycznymi i wzmocnioną konstrukcją.

Anteny te są uziemione prądem stałym dla ochrony przed wyładowaniami atmosferycznymi, mają pasmo częstotliwości 135 MHz – 512 MHz i mogą obsługiwać dużą moc ponad 200 watów. Ich solidna architektura i elastyczne funkcje, takie jak zintegrowane okablowanie, różne opcje wzmocnienia, stałe i regulowane konfiguracje dipolowe oraz wzmocnione konstrukcje zapewniają niezawodne działanie w trudnych warunkach. Jest łatwy we wdrażaniu, transporcie i przechowywaniu dzięki prostym i składanym indywidualnym projektom dipoli, a także dostępnym gotowym macierzom. W rezultacie konsumenci poszukujący anten o wysokiej wydajności do swoich wymagań sieci bezprzewodowej uznają nowe anteny VHF/UHF firmy Fairview Microwave za świetną opcję, ponieważ oferują one wszechstronność, niezawodność i prostotę użytkowania.