Kosmiczne informacje

Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

Drony

DJI zmienia niebo dzięki serii Matrice 300 RTK i Zenmuse H20

DJI, światowy lider w dziedzinie cywilnych dronów i technologii obrazowania lotniczego, ogłosił swoją najnowszą komercyjną platformę dronową, Matrice 300 RTK, wraz z pierwszą serią hybrydowych kamer, Zenmuse H20. Ta nowa platforma dronów i seria kamer zrewolucjonizują sposób pracy profesjonalistów w różnych branżach, od rolnictwa po bezpieczeństwo publiczne.

M300 RTK może pochwalić się imponującym czasem lotu do 55 minut, 6 kierunkowymi czujnikami & Pozycjonowanie dla większej dokładności i kontroli, obsługa do 3 ładunków jednocześnie, zasięg lotu do 15 km i więcej. Dzięki tym funkcjom w połączeniu z wiodącą w branży inteligencją powietrzną i niezrównaną niezawodnością, nic dziwnego, że jest to flagowa platforma komercyjnych dronów DJI.

Seria Zenmuse H20 doskonale uzupełnia M300 RTK z kamerą szerokokątną, kamerą z 23-krotnym zoomem optycznym, kamerą termowizyjną i dalmierzem laserowym. Dzięki tej kombinacji kamer i czujników na pokładzie jednego systemu dronowego profesjonaliści mogą teraz rejestrować dane w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

„DJI zawsze było zaangażowane w tworzenie innowacyjnych produktów, które dają naszym klientom więcej możliwości” – powiedział Michael Oldenburg, starszy wiceprezes w DJI. „Matrice 300 RTK to nasza najbardziej zaawansowana platforma dronowa – zaprojektowana od podstaw z myślą o profesjonalnych misjach – podczas gdy seria Zenmuse H20 łączy wiele czujników w jedno potężne rozwiązanie hybrydowe.”

Ta nowa kombinacja sprzętu z pewnością zmieni zasady gry w wielu branżach, ponieważ pozwoli im realizować złożone projekty z niesamowitą szybkością i dokładnością. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz inspekcję infrastruktury, czy geodezję terenu pod zabudowę — możesz być pewien, że dzięki Matrice 300 RTK & Seria Zenmuse H20!