Kosmiczne informacje

Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

Sztuczna inteligencja

Najlepsze wtyczki ChatGPT do wzmocnienia Twojego doświadczenia z konwersacyjną sztuczną inteligencją w 2023 roku

ChatGPT to jedna z najpopularniejszych AI chatbotów, która zyskuje popularność w ostatnich latach. Dzięki swojej zdolności do rozumienia naturalnego języka i udzielania odpowiednich odpowiedzi, ChatGPT stał się narzędziem wybieranym przez firmy i osoby prywatne. Niemniej jednak, ChatGPT ma swoje ograniczenia, takie jak przestarzałe i stronnicze odpowiedzi, ograniczenie do tekstu i brak obsługi głosowej. Na szczęście w sklepie z ponad 90 wtyczkami do ChatGPT można znaleźć rozwiązania, które pomogą złagodzić niektóre z tych ograniczeń i ulepszyć Twoje doświadczenie z konwersacyjną sztuczną inteligencją. W tym artykule przedstawimy najlepsze wtyczki ChatGPT na rok 2023.

 1. OpenTable

OpenTable to świetna wtyczka ChatGPT do dokonywania rezerwacji w restauracjach w locie. Dzięki OpenTable możesz szukać restauracji, przeglądać menu i dokonywać rezerwacji, wszystko w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla zapracowanych osób, które chcą szybko i łatwo dokonywać rezerwacji.

 1. Wolfram

Wolfram to potężna wtyczka ChatGPT, która udziela odpowiedzi na skomplikowane pytania. Dzięki Wolframowi możesz zadawać pytania dotyczące matematyki, nauki, historii i nie tylko. Ta wtyczka jest idealna dla studentów i profesjonalistów, którzy potrzebują szybkich odpowiedzi na skomplikowane pytania.

 1. Zapier

Zapier to wtyczka ChatGPT, która umożliwia automatyzację zadań i procesów. Dzięki Zapierowi możesz połączyć ChatGPT z ponad 3000 aplikacji i automatyzować takie zadania jak wysyłanie e-maili, tworzenie zadań i wiele więcej. Ta wtyczka jest idealna dla zapracowanych profesjonalistów, którzy chcą zoptymalizować swoje procesy pracy.

 1. Kayak

Kayak to wtyczka ChatGPT, która umożliwia wyszukiwanie lotów, hoteli i wynajem samochodów. Dzięki Kayak możesz szukać ofert podróży i rezerwować podróż, wszystko w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla podróżujących osób, które chcą szybko i łatwo zarezerwować podróż.

 1. Link Reader

Link Reader to wtyczka ChatGPT, która umożliwia czytanie artykułów i stron internetowych w interfejsie ChatGPT. Dzięki Link Reader możesz przeglądać sieć bez opuszczania interfejsu ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla osób, które chcą skupić się i unikać rozproszeń.

 1. Speak

Speak to wtyczka ChatGPT, która umożliwia przekształcenie tekstu na mowę. Dzięki Speak możesz słuchać artykułów, e-maili i innych treści tekstowych w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla osób, które chcą słuchać treści w podróży.

 1. Instacart

Wtyczka Instacart ChatGPT to narzędzie, które umożliwia zakupy spożywcze i zadawanie pytań dotyczących przepisów, składników, produktów i cen. Wtyczka przeszukuje ponad 1,5 miliona produktów dostępnych w ponad 1000 sklepach, aby dostarczyć spersonalizowane propozycje posiłków. Ta wtyczka jest idealna dla zapracowanych osób, które chcą szybko i łatwo robić zakupy spożywcze.

 1. MixerBox OnePlayer

MixerBox OnePlayer to wtyczka ChatGPT, która umożliwia słuchanie muzyki w interfejsie ChatGPT. Dzięki MixerBox OnePlayer możesz wyszukiwać utwory, tworzyć listy odtwarzania i słuchać muzyki, wszystko w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla miłośników muzyki, którzy chcą słuchać muzyki podczas rozmowy.

 1. ChatWithPDF

ChatWithPDF to wtyczka ChatGPT, która umożliwia konwersję plików PDF na tekst. Dzięki ChatWithPDF możesz przesyłać pliki PDF i otrzymywać tekst w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla osób, które szybko i łatwo chcą wyciągnąć tekst z plików PDF.

 1. KeyMate AI Search

KeyMate AI Search to wtyczka ChatGPT, która umożliwia wyszukiwanie informacji w interfejsie ChatGPT. Dzięki KeyMate AI Search możesz wyszukiwać informacje w sieci, Wikipedii i innych źródłach, wszystko w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla osób, które chcą szybko i łatwo wyszukiwać informacje.

 1. FiscalNote

FiscalNote to wtyczka ChatGPT, która dostarcza aktualne informacje o ustawodawstwie i regulacjach. Dzięki FiscalNote możesz śledzić projekty ustaw, przepisy i inne działania rządowe, wszystko w interfejsie ChatGPT. Ta wtyczka jest idealna dla profesjonalistów, którzy muszą być na bieżąco z działaniami rządu.

 1. Video Insights

Video Insights to wtyczka ChatGPT, która dostarcza analizę treści wideo. Dzięki Video Insights możesz analizować treści wideo i otrzymywać informacje na temat nastroju, słów kluczowych i nie tylko. Ta wtyczka jest idealna dla osób, które chcą szybko i łatwo analizować treści wideo.

Podsumowanie

Wtyczki ChatGPT to niesamowity sposób na wzmocnienie ChatGPT za pomocą najnowszych danych, nowych możliwości i dostępu do ulubionych aplikacji. W sklepie z ponad 90 wtyczkami do ChatGPT znajdziesz wtyczkę dla każdego. W tym artykule przedstawiliśmy najlepsze wtyczki ChatGPT na rok 2023. Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym profesjonalistą, studentem czy podróżnikiem, istnieje wtyczka, która może pomóc w ulepszeniu Twojego doświadczenia z konwersacyjną sztuczną inteligencją.