Kosmiczne informacje

Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

Sztuczna inteligencja

Aktualizacja Google Bard: Otrzymuj więcej odpowiedzi wizualnych

Google Bard otrzymuje nową aktualizację, która umożliwi bardziej wizualne interakcje z chatbotem opartym na sztucznej inteligencji. Google ogłosiło, że Bard będzie teraz wyświetlał obrazy pochodzące z wyszukiwarki Google w odpowiedziach, ułatwiając zrozumienie tego, czego szukasz. Najnowsza aktualizacja, wprowadzana od 23 maja 2023 roku, zapewni odpowiednie wizualizacje dla Twoich pytań, dając Ci znacznie lepsze pojęcie tego, czego szukasz.

Więcej odpowiedzi wizualnych

Google Bard to chatbot oparty na sztucznej inteligencji, który odpowiada na pytania użytkowników. Dzięki najnowszej aktualizacji Bard stanie się bardziej wizualny zarówno w swoich odpowiedziach, jak i w Twoich pytaniach. Teraz możesz zapytać Barda o rzeczy takie jak: „Jakie są najciekawsze miejsca w Nowym Orleanie?” i otrzymasz pomocne odpowiedzi w towarzystwie bogatych wizualizacji, które lepiej oddadzą to, czego szukasz. Gdy zapytasz Barda o interesujące miejsca do odwiedzenia, każda lista będzie towarzyszyć zdjęciu. Możesz także bezpośrednio poprosić Barda o zdjęcia tak jak w przypadku wyszukiwania obrazów, na przykład: „Pokaż mi zdjęcia róż”. To tylko pierwsza aktualizacja wizualna, a Google planuje umożliwić użytkownikom przesyłanie obrazów do Barda i zadawanie pytań lub składanie wniosków. Na przykład, możesz udostępnić zdjęcie dwóch psów i poprosić Barda o „napisanie zabawnego podpisu dotyczącego tych dwóch”. Do analizy obrazów wykorzystywany jest Google Lens, a chatbot analizuje zdjęcie, wykrywa rasy psów i w ciągu kilku sekund opracowuje kilka kreatywnych podpisów. Będzie także wsparcie dla generowania obrazów za pomocą Adobe Firefly.

Aktualizacja obrazów Google Bard

Ta aktualizacja kontynuuje starania Google w celu uczynienia Barda bardziej wizualnym i użytecznym, teraz poprzez wyświetlanie obrazów pochodzących z wyszukiwarki Google w odpowiedziach. Bard otrzymał motyw ciemny, obsługę języka koreańskiego i japońskiego, eksport do Gmaila/Docs i dostępność w języku angielskim w ponad 180 krajach podczas konferencji Google I/O 2023. Ta aktualizacja wprowadza obrazy do usługi, umożliwiając odpowiedzi na pytania z większą obecnością wizualną za pomocą obrazów pobranych za pomocą wyszukiwarki Google. Aktualizacja ta jest częścią wysiłków Google w celu uczynienia interakcji z sztuczną inteligencją bardziej naturalną i intuicyjną.

Najnowsza aktualizacja Barda

Najnowsza aktualizacja Barda wprowadza obrazy pochodzące z wyszukiwarki Google tam, gdzie ma to sens. Barda można również bezpośrednio poprosić o wyświetlenie obrazów, a chatbot pokaże źródła dla każdego obrazu. Ta funkcja została ogłoszona wcześniej w tym miesiącu i teraz jest wprowadzana. Google Bard to narzędzie przetwarzania języka naturalnego, które potrafi generować tekst na podstawie podanego polecenia. Dzięki najnowszej aktualizacji Bard pokaże obrazy pochodzące z wyszukiwarki Google w odpowiedzi na Twoje pytania. Chatbot pokaże odpowiednie wizualizacje dla Twoich zapytań, ułatwiając zrozumienie tego, czego szukasz.

Podsumowanie

Najnowsza aktualizacja Google Bard dodaje więcej odpowiedzi wizualnych do możliwości chatbota. Dzięki obrazom z wyszukiwarki Google, Bard może teraz pokazywać odpowiednie wizualizacje dla Twoich pytań, ułatwiając zrozumienie tego, czego szukasz. Aktualizacja ta jest częścią wysiłków Google w celu uczynienia interakcji z sztuczną inteligencją bardziej naturalną i intuicyjną.