Xbox Game Pass Core: Nowa usługa abonamentowa od Microsoftu

Xbox Game Pass Core: Nowa usługa abonamentowa od Microsoftu

Microsoft niedawno zastąpił budżetowy abonament Xbox Games with Gold nową usługą abonamentową o nazwie Xbox Game Pass Core. Ta nowa usługa oferuje różnorodne gry, które abonenci mogą cieszyć się przez wiele godzin i które odpowiadają różnym preferencjom. Chociaż może brakować niektórych najnowszych hitów, wciąż oferuje ona atrakcyjny wybór.

Dzięki Xbox Game Pass Core abonenci mają dostęp do łącznie 36 gier, z datą aktualizacji na 20 września 2023 roku. Ten zróżnicowany katalog zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie, oferując różnorodne doświadczenia z grami. Warto jednak zauważyć, że wiele AAA tytułów uwzględnionych na liście zostało wydanych kilka lat temu.

Dla tych, którzy są nowi w usłudze Xbox Game Pass, Xbox Game Pass Core stanowi znaczną modernizację w porównaniu do zakończonego już Xbox Live Gold – Games with Gold. Mimo że usługa wymaga miesięcznej opłaty abonamentowej w wysokości 9,99 USD (lub 24,99 USD za trzy miesiące), zapewnia dostęp do szerokiej gamy gier, co czyni ją opłacalną inwestycją.

Jednym aspektem, który pozostaje niejasny, jest częstotliwość zmian na liście gier. Przewiduje się, że będą dodawane nowe gry, podczas gdy inne mogą zostać usunięte z czasem. To dodaje elementu ekscytacji i niecierpliwego oczekiwania dla abonentów, ponieważ mogą się cieszyć nowymi dodatkami do oferty.

Podsumowując, Xbox Game Pass Core oferuje obszerny wybór gier w atrakcyjnej miesięcznej opłacie. Mimo że może nie obejmować najnowszych tytułów AAA, wciąż stanowi ona ciekawą możliwość dla graczy, aby odkrywać różnorodne doświadczenia z grami. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualnościami ze świata gier, śledź ClutchPoints Gaming.