Gracz w Warzone 2 odkrywa innowacyjny sposób na zniszczenie wrogiego helikoptera

Gracz w Warzone 2 odkrywa innowacyjny sposób na zniszczenie wrogiego helikoptera

Gracz w Call of Duty: Warzone 2 odkrył pomysłowy sposób na zniszczenie wrogiego helikoptera, korzystając z killstreaka Juggernaut i skutera wodnego. Gracz opublikował klip na subreddit związany z Modern Warfare 2, opisując go jako „najfajniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem w CoDzie”.

W klipie widać gracza stojącego na tyle skutera wodnego, z jednym przyjacielem jako kierowcą i drugim, który korzysta z własnego transportowego śmigłowca pod nimi. Gdy skuter wodny przyspiesza w kierunku wrogiego helikoptera, gracz zostaje wyrzucony w powietrze. Następnie spada w kierunku helikoptera i eksploduje przy kontakcie.

Killstreak Juggernaut to bonus zwiększający zdrowie gracza, sprawiając, że staje się praktycznie niezniszczalny. Może zostać upuszczony na mapie za pomocą pakietu opieki i aktywowany przez gracza.

Ten unikalny trik imponuje wielu graczom, którzy składają pochwały na temat tego klipu. Jeden z komentatorów twierdzi, że to najtrudniejszy klip, jaki widział w Modern Warfare 2.

Od premiery Warzone 2 gra napotkała wiele błędów i glitchy. W sierpniu pojawił się błąd niszczący grę, który powodował, że gracze byli wyłączani przed meczem i trwało to przez całą rozgrywkę. Deweloperzy już naprawili ten problem.

Gracze Warzone również wyrażają frustrację związane z systemem banowania. Niektórzy gracze zostali zbanowani za wiadomości w czacie głosowym, podczas gdy oszuści pozostawali bezkarni.