Najlepsze darmowe i płatne aplikacje dla iPhone’a w USA

Najlepsze darmowe i płatne aplikacje dla iPhone’a w USA

W świecie aplikacji mobilnych istnieje tysiące możliwości do wyboru. Jednak niektóre aplikacje potrafią wybić się ponad resztę i stać się ulubieńcami użytkowników iPhone’ów.

Najpopularniejsze darmowe aplikacje dla iPhone’a w USA na tydzień kończący się 17 września 2023 roku to:

1. Temu: Kupuj jak miliarder – Ta aplikacja pozwala użytkownikom kupować jak miliarderowie i doświadczać luksusowego stylu życia.
2. Threads – Aplikacja Instagram stworzona przez Instagram, Inc., która zapewnia oddzielną platformę do komunikacji i udostępniania z bliskimi przyjaciółmi.
3. MONOPOLY GO! – Gra stworzona przez Scopely, Inc., która pozwala użytkownikom przeżyć klasyczną grę planszową na swoich iPhone’ach.
4. Dairy Queen Food & Treats – Aplikacja International Dairy Queen, Inc., która umożliwia przeglądanie menu i znajdowanie pobliskich lokalizacji Dairy Queen.
5. Google – Oficjalna aplikacja Google, która umożliwia dostęp do różnych funkcji, w tym wyszukiwania, map i nie tylko.
6. TikTok – Popularna platforma mediów społecznościowych, znana z krótkich filmów.
7. WhatsApp Messenger – Aplikacja do wysyłania wiadomości stworzona przez WhatsApp Inc., która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, prowadzenie rozmów głosowych i wideo, oraz udostępnianie mediów.
8. ChatGPT – Aplikacja opracowana przez OpenAI, która korzysta z zaawansowanych modeli językowych, aby zapewnić doświadczenie chatbota.
9. Instagram – Oficjalna aplikacja Instagram, która umożliwia użytkownikom udostępnianie zdjęć i filmów osobom obserwującym ich profil.
10. Max: Stream HBO, TV, & Movies – Aplikacja stworzona przez WarnerMedia Global Digital Services, LLC., która umożliwia użytkownikom oglądanie treści HBO oraz innych programów telewizyjnych i filmów.

Z kolei najpopularniejsze płatne aplikacje dla iPhone’a w USA w tym samym okresie to:

1. Minecraft – Popularna gra typu sandbox stworzona przez Mojang, która pozwala użytkownikom tworzyć i odkrywać wirtualne światy.
2. Geometry Dash – Gra platformowa z elementami rytmicznymi stworzona przez RobTop Games AB.
3. Heads Up! – Gra imprezowa stworzona przez Warner Bros., w której gracze mają zgadywać słowa na karcie wyświetlanej na ich czole.
4. HotSchedules – Aplikacja stworzona przez HotSchedules, która pomaga użytkownikom zarządzać harmonogramem pracy i zmianami.
5. Shadowrocket – Aplikacja VPN stworzona przez Shadow Launch Technology Limited, zapewniająca użytkownikom bezpieczne i prywatne połączenie internetowe.
6. Bloons TD 6 – Gra typu tower defense stworzona przez Ninja Kiwi, w której gracze muszą bronić się przed falami balonów.
7. The Wonder Weeks – Aplikacja stworzona przez Domus Technica, która dostarcza informacji i porad dla rodziców na temat rozwoju umysłowego ich dziecka.
8. MONOPOLY – Klasyczna gra planszowa stworzona przez Marmalade Game Studio, która umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i handlowanie nieruchomościami.
9. Papa’s Freezeria To Go! – Gra kulinarna stworzona przez Flipline Studios, w której gracze prowadzą swoją wirtualną lodziarnię.
10. Plague Inc. – Gra strategiczna stworzona przez Ndemic Creations, w której gracze muszą stworzyć i ewoluować śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zniszczyć ludzkość.

Te popularne aplikacje oferują różnorodne doświadczenia, począwszy od kupowania jak miliarder po granie w klasyczne gry planszowe. Bez względu na to, czy szukasz rozrywki, produktywności czy narzędzi, sklep z aplikacjami ma coś dla każdego.

Definicje:
– App Store: Internetowy rynek, głównie dla urządzeń Apple, gdzie użytkownicy mogą pobierać i instalować różne aplikacje.
– VPN: Wirtualna sieć prywatna, technologia tworząca bezpieczne i prywatne połączenie sieciowe w publicznej sieci internetowej.
– Gra typu sandbox: Gatunek gier wideo, w którym gracze mają swobodę eksploracji i tworzenia w wirtualnym świecie.
– Gra typu tower defense: Gatunek gier strategicznych, w którym gracze muszą bronić określonego obszaru lub obiektu przed atakami wroga poprzez strategiczne umieszczanie struktur obronnych.