Respawn Entertainment naprawia problemy z serwerem w Titanfall 2 i oferuje duże obniżki cen gry

Respawn Entertainment naprawia problemy z serwerem w Titanfall 2 i oferuje duże obniżki cen gry

Respawn Entertainment niedawno zajęło się problemami serwerowymi, które od lat dręczą Titanfall 2. Oprócz tych napraw, gra jest obecnie dostępna w dużej promocji, co przyciąga nowych graczy. Fani zauważyli, że playlisty strzelanki zostały zaktualizowane, w tym odświeżenie broni w Coliseum.

Wspólnota zaczęła się zastanawiać, skąd te zmiany, ponieważ były one nieoczekiwane. Niektórzy zastanawiali się, czy te aktualizacje były wynikiem modyfikacji lub naruszeń bezpieczeństwa. Jednak moda GeckoEidechse wyjaśnił, że jest to oficjalna łatka od Respawn Entertainment, wprowadzona bez żadnego publicznego ogłoszenia.

Wzrasta ekscytacja wśród fanów Titanfall dzięki aktualizacji Apex Legends. Najnowsza transmisja z tej gry Battle Royale zawiera następujące linijki: „Incoming Transmission….Subject: Nessie…1394521200, 1477638000, 1549267200”. Te liczby wywołały ciekawość, ponieważ odpowiadają one datom premier Titanfall, Titanfall 2 i Apex Legends w czasie Unix.

Znaczenie tej transmisji pozostaje nieznane, co skłania fanów do spekulacji na temat potencjalnych powiązań między grami. W międzyczasie Titanfall 2 jest obecnie dostępny z 90% rabatem na PC i 75% rabatem na PlayStation i Xbox, co czyni to dogodnym czasem dla nowych graczy do dołączenia do tej serii.

Wcześniej w tym roku dyrektor generalny Respawn Entertainment, Vince Zampella, wyraził zainteresowanie potencjalnym Titanfall 3. Poprzednia część serii często była chwalona jako jedna z najlepszych gier FPS poprzedniej generacji. Zampella rozumie miłość i oczekiwania fanów, podkreślając, że ważne jest dostarczenie odpowiedniego pomysłu we właściwym czasie.

W innych wiadomościach Stig Asmussen, który był związany z Respawn Entertainment przez niemal dekadę, niedawno opuścił firmę. Electronic Arts życzył mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

Źródła:
– Modder GeckoEidechse
– Czas Unix: system do zapisywania czasu i daty w obliczeniach.