• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  The Rolling Stones i EA Sports FC 24: Muzyczno-modyfikowa kolaboracja dla graczy

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  The Rolling Stones i EA Sports FC 24: Muzyczno-modyfikowa kolaboracja dla graczy

  Ikoniczny zespół rockowy The Rolling Stones nawiązał partnerstwo z EA Sports FC 24, aby stworzyć unikalny zestaw wirtualnej odzieży, potwierdzając tym samym kolaborację, która łączy muzykę, modę i świat gier. Oprócz The Rolling Stones, DJ Michaël Brun oraz afropopowa gwiazda Obongjayar również przyczynili się do projektu, tworząc wyjątkowe stroje dla postaci w grze.

  Wzburzony tym wydarzeniem, Brun wyznał: „Zawsze byłem fanem EA Sports, więc możliwość stworzenia własnego zestawu w EA Sports FC 24 to spełnienie marzeń. Ta kolaboracja, która połączyła moją kulturę, miłość do piłki nożnej i mody, jest dla mnie prawdziwym honorem. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba!”

  Gracze mogą teraz uzyskać dostęp do trzech nowych zestawów wirtualnej odzieży w EA Sports FC 24. Zestawy Brun’a i Obongjayara są dostępne do zakupu w grze, natomiast zestaw The Rolling Stones może zostać odblokowany poprzez ukończenie serii zadań, dodając element wyzwania i osiągnięcia do tej kolaboracji.

  Wraz z nowymi strojami, ścieżka dźwiękowa gry została wzbogacona o osiem nowych utworów. Te utwory zostały starannie wyselekcjonowane, aby reprezentować różnorodność i globalny charakter futbolu i muzyki. Gatunki muzyczne takie jak Afrobeats, Reggaeton i Grime tworzą międzynarodowy krajobraz dźwiękowy, odzwierciedlając pasjonujące połączenie różnych stylów futbolowych.

  „Premiera EA Sports FC 24 dostarcza globalnej ścieżki dźwiękowej, która opiera się na innowacji i autentyczności jak nigdy dotąd” – ogłosił Steve Schnur, światowy dyrektor i prezes muzyczny w Electronic Arts. „Stworzyliśmy doświadczenie dla graczy, które celebruje różnorodność i odkrywanie poprzez nową muzykę i artystów, niezależnie od gatunku, usuwa granice, kreuje kulturę futbolu i nadaje energię życiu piłkarskiemu.”

  Podczas gdy fani z utęsknieniem oczekują ewentualnej trasy koncertowej The Rolling Stones w 2024 roku, zespół ciągle zachwyca publiczność swoją muzyką i kolaboracjami. Ich niedawne partnerstwo z FC Barcelona w kwestii nowego zestawu piłkarskiego podkreśla ich wpływ na różne dziedziny.

  W innych wiadomościach związanych z grami, prezydent Korei Południowej, Yoon Suk Yeol, pogratulował drużynie SKT T1 zwycięstwa na mistrzostwach świata League of Legends, podkreślając globalne zainteresowanie i ekscytację wokół profesjonalnego gamingu.

  Często wyszukiwane pytania:
  1. Jaka jest kolaboracja między The Rolling Stones a EA Sports FC 24?
  – Kolaboracja polega na stworzeniu unikalnego zestawu wirtualnej odzieży dla postaci The Rolling Stones w grze EA Sports FC 24, łącząc muzykę, modę i gaming.
  2. Kto jeszcze przyczynił się do projektu, tworząc stroje dla postaci w grze?
  – DJ Michaël Brun oraz afropopowa gwiazda Obongjayar również przyczynili się do projektu, tworząc swoje wyjątkowe stroje dla postaci w grze.
  3. Jak gracze mogą uzyskać nowe zestawy wirtualnej odzieży?
  – Gracze mogą zakupić zestawy Brun’a i Obongjayara w grze, natomiast zestaw The Rolling Stones można odblokować poprzez ukończenie serii zadań.
  4. Jakie nowe utwory zostały dodane do ścieżki dźwiękowej gry?
  – Do ścieżki dźwiękowej gry dodano osiem nowych utworów, które reprezentują różnorodność i globalny charakter futbolu i muzyki.
  5. Jakie gatunki przyczyniają się do międzynarodowego krajobrazu dźwiękowego gry?
  – Gatunki muzyczne takie jak Afrobeats, Reggaeton i Grime przyczyniają się do stworzenia międzynarodowego krajobrazu dźwiękowego gry.
  6. Kto skomponował doświadczenie muzyczne dla graczy?
  – Steve Schnur, światowy dyrektor i prezes muzyczny w Electronic Arts, skomponował doświadczenie muzyczne dla graczy.
  7. Z kim The Rolling Stones niedawno nawiązali partnerstwo?
  – The Rolling Stones nawiązali partnerstwo z FC Barcelona w kwestii stworzenia nowego zestawu piłkarskiego.
  8. Co prezydent Korei Południowej skomentował w wiadomościach związanych z grami?
  – Prezydent Korei Południowej, Yoon Suk Yeol, pogratulował drużynie SKT T1 zwycięstwa na mistrzostwach świata League of Legends, podkreślając globalne zainteresowanie i ekscytację wokół profesjonalnego gamingu.

  Powiązane linki:
  1. Electronic Arts
  2. The Rolling Stones
  3. FC Barcelona
  4. League of Legends