Najlepsi bohaterowie dla początkujących w League of Legends

Najlepsi bohaterowie dla początkujących w League of Legends

League of Legends to popularna gra multiplayer online battle arena (MOBA) z milionami graczy. Jednakże, z 165 bohaterami do wyboru, może być przytłaczająca dla nowych graczy. W tym artykule, rozeznamy kilku najlepszych bohaterów dla początkujących w League of Legends.

Jeśli chodzi o rolę supportu, Yuumi to doskonały wybór. Yuumi jest bohaterem, który może przyczepić się do sojusznika, stając się nieuchwytnym i zdolnym do udzielania osłon, leczenia i atakowania przeciwników na dystans. Ten bohater najlepiej grać w duecie z bardziej doświadczonym graczem na dolnej linii, co pozwoli ci na naukę mechaniki linii, jednocześnie przyczyniając się do zespołu.

Na dolnej linii, Ashe to prosty bohater do nauki. Jej umiejętności są łatwe do opanowania, takie jak zdolność do zadawania obrażeń dystansowych i refleks dających autoataków. Ashe to idealny wybór dla początkujących graczy na pozycji ataku z obrażeniami (ADC).

Lux to historycznie prosty bohater na środkowej linii, który można szybko opanować. Posiada proste umiejętności, które zadają duże obrażenia i zapewniają osłonę. Lux jest popularnym wyborem dla początkujących. Jej prostota nie kompromituje jej potencjału do zadawania znaczących obrażeń na wybuch przeciwnikom.

Nunu & Willump to jeden z najprostszych bohaterów na pozycji junglera do nauki. Ich zestaw umiejętności jest prosty, a doskonale sprawdzają się w walce o cele. Bez skillshotów i skoncentrowani na gankowaniu, ten bohater to doskonały wybór dla tych, którzy chcą nauczyć się mechaniki junglera.

Na górnej linii, Garen jest mechanicznie prosty. Z potężnymi atakami wręcz, umiejętnością wirowania i wszechstronnością jako split-pusher albo tank, Garen pozwala graczom eksperymentować z różnymi stylami gry na górnej linii.

Najlepsi bohaterowie w League of Legends dla zaawansowanych graczy

Dla graczy, którzy opanowali podstawy, istnieją bardziej wymagający bohaterowie do odkrycia.

Thresh to potężny bohater wsparcia, który doskonale radzi sobie z ochroną sojuszników i angażowaniem przeciwnego zespołu. Jego zdolność hooka wymaga precyzyjnego celowania, a jego umiejętność Flay może stworzyć nieograniczone możliwości w grze. Opanowanie Thresha bardzo korzystnie wpłynie na twojego ADC.

Vayne to wartościowy bohater do nauki, ale wymaga mocnej pozycji i wyczucia gry. Jej umiejętność Condemn może uderzyć przeciwnika o ścianę, co czyni ją nagrodzą, ale wymagającą w trafianiu umiejętnością. Jej umiejętność ulta wzmacnia resztę jej zestawu, zapewniając dodatkową użyteczność i potencjał obrażeń.

Na środkowej linii, Qiyana to unikalna zabójczyni, która doskonale wykorzystuje różne tereny do swoich umiejętności. Opanowanie Qiyany wymaga nauki efektów terenu, strategicznego poruszania się podczas walki i wykonania skomplikowanych kombinacji. Ten bohater najlepiej jest poznawać po opanowaniu ogólnego stylu gry zabójcy.

Lee Sin, a choć jego siła i obecność w metze mogą się różnić, oferuje bardzo satysfakcjonujące i umiejętne doświadczenie na jungli. Z wymagającymi kombinacjami i potrzebą świadomości względem wardów i sojuszników, Lee Sin ma wysoki pułap umiejętności. Opanowanie tego bohatera podniesie twoje umiejętności na jungli.

League of Legends oferuje szeroki wybór bohaterów dla graczy o różnym poziomie umiejętności. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy szukasz wyzwania, są bohaterowie odpowiedni dla twoich potrzeb i stylu gry.