Starfield przekracza 10 milionów graczy od wydania

Starfield przekracza 10 milionów graczy od wydania

Starfield, wysoce oczekiwana gra studia Bethesda Game Studios, osiągnęła imponujący kamień milowy, przekraczając liczbę 10 milionów graczy od jej wydania. Dzięki temu Starfield jest największą premierą w historii Bethesda Game Studios. Gra początkowo ukazała się w wersji dostępu wczesnego 1 września 2023 r. dla Xboxa i PC, a standardowa edycja stała się dostępna 6 września.

Tylko tydzień po premierze Starfield zyskał 6 milionów graczy, a od tego czasu jego baza graczy stale rośnie. Bethesda podzieliła się wiadomością o najnowszym osiągnięciu gry, podkreślając jej trwały sukces. Starfield jest teraz dostępny na Xbox Series X|S i komputery PC z systemem Windows oraz można go także uzyskać za pomocą Xbox Game Pass. Jest to pierwsza gra wydana przez Bethesda Game Studios jako tytuł pierwszej strony na Xboxa.

Patrząc w przyszłość, wielu zastanawia się, jak wiele jeszcze kamieni milowych osiągnie Starfield do końca roku. Przy obecnym tempie sukcesu, wydaje się bardzo prawdopodobne, że przekroczy on 15 milionów graczy do końca roku, a nawet zdobycie 20 milionów graczy jest cel osiągalny. Bethesda Game Studios już ogłosiła plany wprowadzenia kilku nowych funkcji w przyszłych aktualizacjach, w tym wsparcia DLSS, opcji FOV i więcej. Gracze z niecierpliwością czekają na informacje o tym, kiedy te dodatki i opcje dostępności będą dostępne.

Ponadto Bethesda ujawniła, że Starfield Creation Kit zostanie wydany na początku 2024 roku. Ta wiadomość wywołała ekscytację wśród graczy, którzy są zainteresowani badaniem możliwości modyfikowania gry. Wielu entuzjastów już rozważa modernizację swoich komputerów, aby całkowicie zanurzyć się w kreatywnych możliwościach oferowanych przez Starfield Creation Kit.

Całkowity sukces Starfield i rosnąca baza graczy wyraźnie dowodzą niezaprzeczalnego uroku tej gry i siły marki Bethesda Game Studios. Dzięki swojej zanurzającej rozgrywce i oczekiwanym aktualizacjom, Starfield nadal uwodzi graczy i umacnia swoją pozycję jako czołowy tytuł w branży gier.