Fan Diablo 4 spędził 1000 godzin na grze, aby osiągnąć maksymalny poziom dla wszystkich klas postaci sezonowych

Fan Diablo 4 spędził 1000 godzin na grze, aby osiągnąć maksymalny poziom dla wszystkich klas postaci sezonowych

Dedykowany fan Diablo 4 niedawno stał się tematem artykułów po tym, jak przepędził szacunkowo 1000 godzin na grę, aby osiągnąć maksymalny poziom dla wszystkich klas postaci sezonowych. Sezon 1 Diablo 4 dobiega końca, a Blizzard szykuje się na Sezon 2: Sezon Krwi, który wystartuje 17 października.

Blizzard wcześniej chwalił się na mediach społecznościowych, że będą potrzebować około 4 godzin, aby zaprezentować wszystkie treści Sezonu 2. Jednak to twierdzenie spotkało się z sceptycyzmem i krytyką ze strony społeczności Diablo, która uznała, że jest za późno i straciła zainteresowanie grą.

Mimo negatywnego odbioru, jeden gracz udowodnił swoje niezachwiane oddanie grze, osiągając maksymalny poziom 100 dla wszystkich pięciu postaci sezonowych, z których każda należy do innej klasy. Gracz podzielił się niesamowitym osiągnięciem, twierdząc, że wyznaczył sobie ten cel i udało mu się go osiągnąć w zaledwie 9 tygodni.

Społeczność Diablo była pod wrażeniem poświęcenia gracza, wielu chwaliło jego wysiłek. Jednak wyrażono również obawy dotyczące ilości czasu i energii poświęconej na grę. W odpowiedzi na te obawy, gracz zapewnił innych, że ma również życie poza Diablo 4, w tym pracę, sen, ćwiczenia fizyczne i oglądanie filmów.

W innych wiadomościach, ostatnia aktualizacja z września dla Diablo 4 obejmuje zwiększenie punktów doświadczenia oraz naprawę problemów z Karnetami Nienawiści.