Marcus Rashford niezadowolony z ocen w grze EA Sports FC 24

Marcus Rashford niezadowolony z ocen w grze EA Sports FC 24

Napastnik Manchesteru United, Marcus Rashford, wyraził swoje zdziwienie i rozczarowanie ocenami w nadchodzącej grze EA Sports FC 24. W filmie promocyjnym Premier League i gry, Rashford przedstawił swoje nowe oceny i podzielił się swoimi myślami.

Podczas gdy ogólna ocena Rashforda wzrosła z 83 w FIFA 23 do 85 w EA Sports FC 24, wyraził frustrację związane z pewnymi kategoriami. Był zadowolony z nowej oceny szybkości, która wynosi 90, uważając się za najszybszego zawodnika Manchesteru United.

Jednak miał zastrzeżenia co do ocen w kategorii strzelania, podawania i dryblingu. Jego ocena podawania wzrosła z 75 w poprzedniej grze do 78 w nowej, ale argumentował, że powinna być wyższa, np. 80. Rashford był również zaskoczony niską oceną w obronie, która w FIFA 23 wynosiła 41, zakładając, że zostanie podniesiona do 68. Zaproponował ocenę 42 dla EA Sports FC 24, co okazało się trafne.

Rashford przyznał, że był zszokowany swoją oceną fizyczną, która wynosiła 74, sugerując, że powinna być wyższa, np. 76. Ogólnie wyraził poczucie, że oceny w grze go nie usatysfakcjonowały.

W filmie inni zawodnicy, tak jak Callum Wilson, Kaoru Mitoma i Thiago Silva, również poznali swoje oceny w EA Sports FC 24.

W innych wiadomościach ze świata gier, Bungie ogłosiło, że gracze Destiny 2, którzy skorzystali z błędu w celu stworzenia przeważających nad innymi broni, nie będą karani.