• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Czy Peacock jest dostępny za darmo na Firestick?

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Czy Peacock jest dostępny za darmo na Firestick?

  W stale rozwijającym się świecie usług streamingowych, Peacock wyrosł jako popularny wybór dla miłośników rozrywki. Dzięki swojej ogromnej bibliotece filmów, seriali i oryginalnych treści, zdobył znaczną rzeszę fanów. Jednak często pojawia się pytanie, czy Peacock jest dostępny za darmo na Firestick, popularnym urządzeniu do streamingu od Amazona. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu i sprawdźmy odpowiedź.

  Czym jest Peacock?

  Peacock to usługa streamingowa należąca do NBCUniversal. Uruchomiona w lipcu 2020 roku, oferuje szeroki wybór treści, takich jak filmy, seriale, wiadomości, sport i wiele innych. Peacock ma opcje darmowego i premium abonamentu, pozwalając użytkownikom uzyskać dostęp do różnorodnych treści zgodnie z ich preferencjami.

  Czym jest Firestick?

  Firestick to odtwarzacz mediów strumieniowych opracowany przez Amazona. Podłączany do portu HDMI telewizora, umożliwia dostęp do różnych usług streamingowych, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Prime Video, i wiele innych. Firestick zapewnia wygodny sposób na korzystanie z ulubionych programów i filmów na dużym ekranie.

  Czy Peacock jest dostępny za darmo na Firestick?

  Tak, Peacock jest dostępny za darmo na Firestick. Użytkownicy mogą pobrać aplikację Peacock z Amazon Appstore i uzyskać dostęp do wybranych filmów, seriali i innych treści bez konieczności płacenia za subskrypcję. Jednak ważne jest, aby zauważyć, że darmowa wersja Peacock zawiera reklamy, które mogą przerywać oglądanie.

  Najczęściej zadawane pytania:

  1. Czy mogę uzyskać dostęp do wszystkich treści Peacock za darmo na Firestick?
  Nie, darmowa wersja Peacock oferuje ograniczoną selekcję treści. Aby uzyskać dostęp do pełnej gamy programów, filmów i innych ekskluzywnych treści, będziesz musiał zasubskrybować Peacock Premium lub Peacock Premium Plus.

  2. Ile kosztuje subskrypcja Peacock Premium?
  Peacock Premium kosztuje 4,99 dolarów miesięcznie lub 49,99 dolarów rocznie. Ten poziom subskrypcji umożliwia oglądanie treści Peacock z reklamami, w tym ekskluzywnych programów i transmisji sportowych na żywo.

  3. Jaka jest różnica między Peacock Premium a Peacock Premium Plus?
  Peacock Premium Plus, w cenie 9,99 dolarów miesięcznie lub 99,99 dolarów rocznie, oferuje takie same treści jak Peacock Premium, ale bez reklam. Ta bezreklamowa forma pozwala na nieprzerwane korzystanie ze streamingowych przyjemności.

  Podsumowując, podczas gdy Peacock oferuje darmową wersję na Firestick, wiąże się to z reklamami i ograniczoną liczbą treści. Aby odblokować pełny potencjał rozległej biblioteki Peacock, wymagana jest subskrypcja Peacock Premium lub Peacock Premium Plus. Jeśli szukasz kompleksowego doświadczenia z oglądaniem, warto rozważyć uaktualnienie do jednej z tych premium opcji.