• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Lee „Faker” Sang-hyeok: Nadal do osiągnięcia czwartego tytułu mistrza świata w League of Legends

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Lee „Faker” Sang-hyeok: Nadal do osiągnięcia czwartego tytułu mistrza świata w League of Legends

  Lee „Faker” Sang-hyeok, znany ze swoich niezwykłych umiejętności i licznych osiągnięć w scenie League of Legends, niedawno zdobył czwarty tytuł mistrza świata podczas Worlds 2023. Ten niezwykły wyczyn utwierdza go w roli jedynego zawodowego gracza, który osiągnął taki kamień milowy. Jednak wśród całej tej celebracji i chwały fani nie mogą powstrzymać się od zastanawiania się nad planami Faker’a na emeryturę.

  Kiedy podczas konferencji prasowej po Worlds 2023 zapytano go o przyszłość, Faker potwierdził, że emerytura nie jest w jego planach w najbliższym czasie. Gwiazdor z T1 wyraził swoje zobowiązanie do kontynuowania pracy z zespołem, mówiąc: „Jestem nadal umową, więc prawdopodobnie będę kontynuował swoją pracę w T1. Będę starał się jak mogę i pomyślę o emeryturze prawdopodobnie w późniejszym czasie”. To oświadczenie uspokaja fanów, że mogą oczekiwać, iż będą świadkami umiejętności i talentu Faker’a podczas sezonu regularnego League of Legends Champions Korea (LCK) wiosną 2024 roku. Według bazy danych globalnego kontraktu LoL Esports, umowa Faker’a z T1 obowiązuje do 17 listopada 2025 roku, co dodatkowo potwierdza jego zaangażowanie w grę.

  Podróż Faker’a w świecie League of Legends rozpoczęła się w 2013 roku, gdy zadebiutował jako midlaner dla SK Telecom T1 2, który później zmienił nazwę na T1. W swoim pierwszym meczu przeciwko CJ Blaze w finałach OGN Olympus Champions Spring 2013, Faker’s wyśmienite wykonanie z doskonale wymierzonymi włóczniami i szybkimi kombinacjami Nidalee pozostawiło widzów w osłupieniu.

  Od tego czasu Faker nieustannie odnosił znaczący sukces na scenie. Od prowadzenia SK Telecom T1 do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata Sezonu 3, po ugruntowanie swojej pozycji jako jednego z najlepszych midlanerów na świecie, dziedzictwo Faker’a jest niezaprzeczalne. Jego osiągnięcia i pozycja jako legendarnego gracza utrwaliły jego pozycję w konkurencyjnej arenie League of Legends.

  Podczas oczekiwania na przyszłe występy Faker’a, fani mogą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, poradami i najważniejszymi momentami z League of Legends, śledząc ONE Esports na Facebooku i Twitterze. Wsparcie udzielane poprzez linki partnerskie na ONE Esports pozwala na kontynuowanie działalności strony i dostarczanie wartościowych treści czytelnikom.