Rockstar Games rozczarowuje fanów brakiem aktualizacji w sprawie GTA VI

Rockstar Games rozczarowuje fanów brakiem aktualizacji w sprawie GTA VI

Rockstar Games, twórca niezwykle popularnej serii Grand Theft Auto, rozczarował fanów, nie dostarczając żadnej znaczącej aktualizacji dotyczącej postępów w produkcji GTA VI w rocznicę 10. lat od premiery GTA V. Pomimo ogłoszenia gry prawie dwa lata temu, niewiele wiadomo na temat GTA VI, w tym daty premiery, szczegółów fabuły, czy nawet otrzymania zwiastuna.

Krążą plotki i przecieki, sugerujące, że gra będzie osadzona w lokalizacji inspirowanej Miami, o nazwie Vice City, a głównymi bohaterami będą Jason i Lucia, zainspirowani przez niesławny duet przestępców Bonnie i Clyde’a. Jednak bez oficjalnego potwierdzenia ze strony Rockstar Games, te szczegóły powinny być traktowane z dużą rezerwą.

GTA V zostało pierwotnie wydane we wrześniu 2013 roku i odniosło ogromny sukces na wielu platformach. Podczas gdy fani z niecierpliwością oczekiwali wiadomości na temat długo oczekiwanego GTA VI, Rockstar Games uczcił 10. rocznicę premiery GTA V. Jednak reakcje społeczności w mediach społecznościowych wskazują na to, że fani byli rozczarowani brakiem aktualizacji dotyczących GTA VI.

Krzyk na Twitterze i Redditzie był odczuwalny, a wielu fanów wyrażało swoje frustracje. Niektórzy spodziewali się przynajmniej zwiastuna lub zapowiedzi w tej szczególnej okazji, ale pozostali nieusatysfakcjonowani. Oczekiwania społeczności względem GTA VI są ogromne, ale Rockstar Games wciąż ich nie spełnił.

Podczas gdy fani z niecierpliwością oczekują na więcej wiadomości, przewiduje się, że GTA VI zostanie wydane na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Do tego czasu gracze będą musieli kontynuować eksplorację świata Los Santos i hrabstwa Blaine w GTA V. Miejmy nadzieję, że gdy GTA VI wreszcie się pojawi, sprosta wysokim oczekiwaniom stawianym przez poprzednika.