• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wipro i Nvidia Zmieniają Przemysł Medyczny dzięki Sztucznej Inteligencji

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Wipro i Nvidia Zmieniają Przemysł Medyczny dzięki Sztucznej Inteligencji

  Wipro i Nvidia Zmieniają Przemysł Medyczny dzięki Sztucznej Inteligencji

  Wipro Ltd., jedna z wiodących indyjskich firm IT, połączyła siły z producentem chipów Nvidia Corp. w przełomowej współpracy, której celem jest transformacja przemysłu medycznego. Wykorzystując moc generatywnej sztucznej inteligencji (AI), Wipro zamierza rewolucjonizować strategie, produkty i usługi w obszarze opieki zdrowotnej.

  W ramach tego partnerstwa Wipro włączy do swojego obecnego portfolio rozwiązań medycznych oprogramowanie Nvidia AI Enterprise, które obejmuje Affordable Care Act, Medicare i Medicaid. Celem jest poprawa doświadczenia członków, zwiększenie wskaźników rejestracji oraz uproszczenie procesów rozstrzygania roszczeń. Dzięki integracji Nvidia AI Enterprise instytucje medyczne mogą oczekiwać poprawy wydajności, pogłębionej wiedzy o członkach i zoptymalizowanych efektywności operacyjnych.

  Zamiast polegać na bezpośrednich cytatach, oczywiste jest, że to partnerstwo stanowi ekscytujący kamień milowy w wykorzystaniu technologii AI w sektorze opieki zdrowotnej. Nagendra Bandaru, prezydent i wspólnik zarządzający w Wipro Enterprise Futuring, wyraził entuzjazm wobec przedsięwzięcia, podkreślając tworzenie rozwiązań specjalistycznych dla sektora opieki zdrowotnej, które obejmują innowacje oparte na AI i zmieniają model prowadzenia biznesu.

  Oprócz tych ogólnych celów, partnerstwo z Nvidia niesie dla Wipro dalszy potencjał. W ramach współpracy będzie możliwe opracowywanie i wdrażanie indywidualnych modeli do przetwarzania mowy i tłumaczeń AI, a także innych dużych modeli językowych. Wykorzystując wiedzę Nvidia, Wipro dąży do rozszerzenia swoich możliwości i dostarczania zaawansowanych rozwiązań, które przesuwają granice możliwości AI w obszarze opieki zdrowotnej.

  Ostatecznie, to partnerstwo między Wipro a Nvidia ma potencjał, aby przedefiniować krajobraz opieki zdrowotnej, odblokowując korzyści wynikające z strategii, produktów i usług napędzanych AI. Dzięki wykorzystaniu mocy generatywnej AI, Wipro jest gotowe stać na czele przeobrażeń w przemyśle opieki zdrowotnej, torując drogę do przyszłości, w której innowacyjne technologie przynoszą niezwykłe postępy w opiece nad pacjentami i efektywności operacyjnej.