• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa era rzeczywistości rozszerzonej dzięki partnerstwu Immersal i Burst

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Nowa era rzeczywistości rozszerzonej dzięki partnerstwu Immersal i Burst

  Immersal, lider w dziedzinie mapowania przestrzennego i technologii wizualnego pozycjonowania, nawiązał rewolucyjne partnerstwo z firmą Burst, innowacyjnym dostawcą wirtualnych doświadczeń dla fanów. Ta współpraca oznacza znaczny postęp w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości (AR) opartej na lokalizacji, oferując publiczności na konferencjach, koncertach i wydarzeniach na całym świecie wyjątkowe doświadczenia.

  System wizualnego pozycjonowania (VPS) Immersal zdobył uznanie za płynne zintegrowanie treści cyfrowych z rzeczywistym światem. Ta innowacyjna technologia ma potencjał, aby zmienić sposób, w jaki ludzie oddziałują ze swoim otoczeniem, rewolucjonizując nawigację, gry i doświadczenia handlowe.

  Z kolei firma Burst jest znana ze swoich pionierskich rozwiązań, które łączą świat cyfrowy z fizycznym, tworząc immersyjne wirtualne doświadczenia dla fanów. Platforma metawers Burst wykorzystuje grafikę fotorealistyczną na żywo, strumieniowanie pikseli, tokeny niemienialne (NFTs) i technologię blockchain. Burst blisko współpracuje z artystami z pierwszej ligi, aby tworzyć gamifikowane i angażujące doświadczenia dla fanów.

  Partnerstwo między Immersal a Burst przełoży się na jeszcze bardziej dokładne i fascynujące doświadczenia AR oparte na lokalizacji poprzez integrację technologii VPS Immersal z rozwiązaniami AR Burst. Płynne łączenie świata rzeczywistego i cyfrowego wzmocni zaangażowanie użytkowników i otworzy nowe możliwości generowania przychodów dla organizatorów wydarzeń sportowych i branży rozrywkowej. Ponadto, precyzja Immersal i użytkowość Burst rozszerzą zasięg aplikacji AR opartych na lokalizacji, korzystając z branż takich jak handel detaliczny, nawigacja i edukacja.

  Matias Koski, CEO Immersal, wyraził entuzjazm w związku z tym partnerstwem, stwierdzając: „Innowacyjne podejście Burst do mobilnej rzeczywistości rozszerzonej doskonale wpisuje się w wizję Immersal o zacieraniu granic między tym, co namacalne, a tym, co wirtualne, w celu tworzenia wpływowych, immersyjnych doświadczeń. Razem zdefiniujemy sposób, w jaki ludzie postrzegają i oddziałują ze światem w otoczeniu rzeczywistości rozszerzonej”.

  Immersal jest spółką zależną Hexagon, która znajduje się na czele budowy wiodących na świecie narzędzi do mapowania przestrzennego i wizualnego pozycjonowania. Wspólnie ze swoją globalną siecią partnerów, deweloperów i twórców Immersal tworzy nowatorskie rozwiązania, które zmieniają sposób, w jaki eksplorujemy, oddziałujemy i tworzymy w metawersie.

  Burst, pod przewodnictwem CEO i założyciela Mikaela Meklina, jest wszechstronnym kreatorem w dziedzinie aplikacji rzeczywistości wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR). Ich misją jest zachwycanie dużych publiczności poprzez immersyjne i zaangażowane wirtualne doświadczenia, które łączą światy cyfrowy i fizyczny.

  Partnerstwo między Immersal a Burst stanowi istotny kamień milowy w rozwoju rozszerzonej rzeczywistości opartej na lokalizacji, obiecującą przyszłość, w której granice między światem rzeczywistym a wirtualnym zostaną zatarte, a niezwykłe doświadczenia staną się normą.

  FAQ:

  1. Co to jest Immersal?
  Immersal to lider w dziedzinie mapowania przestrzennego i technologii wizualnego pozycjonowania, specjalizujący się w łączeniu treści cyfrowych z rzeczywistym światem.

  2. Co to jest Burst?
  Burst to innowacyjna firma oferująca wirtualne doświadczenia dla fanów, łącząca świat cyfrowy z fizycznym.

  3. Do czego służy Visual Positioning System (VPS) Immersal?
  VPS Immersal płynnie łączy treści cyfrowe ze światem rzeczywistym, umożliwiając takie zastosowania jak nawigacja, gry i doświadczenia handlowe.

  4. Jakie technologie wykorzystuje Burst?
  Burst wykorzystuje grafikę fotorealistyczną na żywo, strumieniowanie pikseli, tokeny niemienialne (NFTs) i technologię blockchain w swoich wirtualnych doświadczeniach dla fanów.

  5. W jaki sposób partnerstwo między Immersal a Burst poprawi doświadczenia AR oparte na lokalizacji?
  Partnerstwo to integruje technologię VPS Immersal z rozwiązaniami AR Burst, zapewniając bardziej dokładne i fascynujące doświadczenia AR, które łączą świat rzeczywisty i cyfrowy.

  6. Które branże skorzystają na tym partnerstwie?
  Branże takie jak wydarzenia sportowe, biznes rozrywkowy, handel detaliczny, nawigacja i edukacja skorzystają z poszerzonego zasięgu aplikacji AR opartych na lokalizacji.