• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa odsłona gry GTA 6: Większa mapa i nowe funkcje – Co o tym wiemy?

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Nowa odsłona gry GTA 6: Większa mapa i nowe funkcje – Co o tym wiemy?

  Spekulacje na temat GTA 6 wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród fanów, którzy z niecierpliwością oczekują oficjalnego ogłoszenia premiery. W ostatnim czasie wyciekły nagrania przedstawiające wczesną wersję gry, co spowodowało liczne dyskusje wśród graczy i nawet doprowadziło do stworzenia potencjalnej mapy dla GTA 6. Społeczność GTA Mapping przeprowadziła badania na podstawie tych wycieków i doszła do wniosku, że nadchodząca gra może mieć znacznie większą mapę w porównaniu do poprzedniczki. Faktycznie, sugeruje się, że odległość między Vice City a portem Gellhorn może stanowić rozmiar całej mapy GTA V. Ta rewelacja wzbudziła entuzjazm wśród fanów, którzy z utęsknieniem oczekują premiery GTA 6.

  Ponadto, fani formułują inne przypuszczenia na podstawie wyciekłych nagrań i danych. Jedną z oczekiwanych funkcji w GTA 6 jest zaawansowana sztuczna inteligencja dla postaci niezależnych (NPC), co podniesie ogólne doświadczenie z rozgrywki. Istnieją również plotki o trybie kooperacyjnym, który pozwoli graczom wspólnie odkrywać rozległy świat GTA 6.

  Warto zauważyć, że niektórzy informatorzy wcześniej twierdzili, że mapa GTA 6 nie będzie tak obszerna. Według tych źródeł Take-Two Interactive, firma macierzysta Rockstar Games, mogła wybrać inną strategię, wprowadzając na początku mniejszą mapę, a następnie rozszerzając ją za pomocą dodatkowej zawartości do pobrania (DLC).

  Podczas gdy fani niecierpliwie oczekują oficjalnego ogłoszenia GTA 6, wycieki video i spekulacje społeczności graczy wzbudziły poczucie ekscytacji i oczekiwania. Jeśli plotki się potwierdzą, gracze mogą spodziewać się immersyjnego i obszernego świata, takiego jakiego jeszcze nie widzieli w serii GTA.