• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Jesienna edycja Xiaomi 13T Pro – współpraca z Leica i chipsety od MediaTeka

  ByMarta Bryła

  wrz 27, 2023
  Jesienna edycja Xiaomi 13T Pro – współpraca z Leica i chipsety od MediaTeka

  Jesienna edycja flagowego modelu Xiaomi, czyli Xiaomi 13T Pro, debiutuje z aparatem stworzonym we współpracy z Leica. Telefon ten zapewnia także nowe chipsety od MediaTeka. Nowa edycja skierowana jest do osób zainteresowanych mobilną fotografią oraz gamingiem.
  Miłośnicy fotografii z pewnością docenią współpracę Xiaomi z Leica. Dzięki ulepszeniom sprzętowym i oprogramowaniu, Xiaomi 13T Pro oferuje wysoki poziom fotografii mobilnej. Telefon posiada trzy aparaty na tylnej ściance oraz tryb RAW, który pozwala na późniejszą obróbkę zdjęć. Aby podkreślić wagę tej współpracy, Xiaomi zorganizowało wystawę zdjęć wykonanych telefonem Xiaomi 13T Pro.
  Xiaomi 13T Pro to również telefon idealny dla osób zajmujących się gamingiem. Telefon wyposażono m.in. w ekran AMOLED o wysokiej rozdzielczości i częstotliwości odświeżania 144 Hz, co zapewnia płynność podczas grania. Dodatkowo, chipset MediaTek Dimensity 9200+ pozwala na wydajną pracę nawet podczas intensywnych sesji gamingowych.
  Telefon Xiaomi 13T Pro został wykonany z dbałością o szczegóły. Posiada ramkę plastikową oraz tylne ścianki wykonane z sztucznej skóry lub szkła. Telefon jest odporny na wodę i kurz (IP68) oraz posiada solidną konstrukcję.
  Warto również wspomnieć, że Xiaomi 13T Pro jest wyposażony w system operacyjny MIUI 14, który jest coraz bardziej dopracowany. Jednak, wciąż można napotkać irytujące reklamy podczas korzystania z telefonu.
  Podsumowując, Xiaomi 13T Pro to telefon, który pozwala na profesjonalną fotografię mobilną, oferuje wysoką wydajność podczas gier oraz cieszy oko przyjemnym designem. Wprowadzenie elementów sprzętowych i programowych współpracujących z Leica znacznie poprawia jakość zdjęć. Telefon ten z pewnością zasługuje na uwagę, zarówno osób zainteresowanych fotografią, jak i gamingiem.