Microsoft i BWT Alpine F1 Team ogłaszają partnerstwo

Microsoft i BWT Alpine F1 Team ogłaszają partnerstwo

Microsoft poinformował o nawiązaniu współpracy z zespołem BWT Alpine F1, co oznacza, że Xbox zostaje oficjalnym partnerem. Logo Xboxa będzie widoczne na samochodach zespołu Alpine A523.

W ramach „wieloletniej umowy” zespołowi Alpine udało się osiągnąć współpracę z Xboxem. Pierwsze rezultaty tej współpracy będzie można zobaczyć już niedługo, podczas Grand Prix Japonii Formuły 1 na torze Suzuka International Racing Course. Bolidy Alpine A523 wystartują z motywem Xboxa.

Obie strony, Xbox i Alpine, podkreślają wspólne wartości, takie jak różnorodność, równość i włączenie społeczne. Cieszą się na możliwość dostarczenia radości i społeczności związanych zarówno z grami, jak i wyścigami, dla większej liczby osób na całym świecie.

Przedstawiciel Alpine, David Gendry, wyraził swoje zadowolenie z partnerstwa z Xboxem i Microsoftem. Podkreślił, że Xbox jest powszechnie znaną marką i silnym liderem w branży gier. Współpraca z sukcesem połączyła obie marki przy kilku projektach i teraz prowadzi do długoterminowego partnerstwa.

Co to wszystko oznacza dla graczy? Na razie nie ma konkretnych informacji, ale Microsoft zapewnia, że „stworzy niesamowicie zabawne i pomysłowe aktywacje, które przełamują konwencje, teraz dzięki kreatywnym umysłom z zespołu BWT Alpine F1”. Więcej szczegółów będzie dostępnych wkrótce.