Już tylko tydzień dzieli nas od premiery dodatku do „Cyberpunka 2077”

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery dodatku do „Cyberpunka 2077”

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery dodatku do „Cyberpunka 2077”. Phantom Liberty zadebiutuje 26 września, a fani już nie mogą się doczekać powrotu do Night City. Jednak emocje podkręcają nie tylko kolejne doniesienia ze świata gry i zapowiedzi twórców. Wśród wiadomości znajdziemy również przecieki, a wiadomo, że to właśnie one stanowią najbardziej atrakcyjne źródło informacji.

Taki właśnie wyciek trafił ostatnio na Reddita. Jego źródłem natomiast jest stream, na którym ogrywano demo dodatku i pokazano nieco za dużo. Na udostępnionej mapie z gry możemy zauważyć, że w Night City pojawiły się dwa nowe obszary. Oznacza to, że oprócz Dogtown graczom zostanie udostępniona wyspa na której znajdował się port kosmiczny znany z podstawki.

Wcześniej ta lokacja była kompletnie niedostępna, a sam port nie pojawiał się nawet w jednym z zakończeń, które oferowało lot na orbitę. Chociaż eksploracja tego miejsca wydaje się niezwykle ciekawa, to o wiele więcej emocji wywołuje wspomniane Dogtown – nowa dzielnica, powstała w miejscu strefy walk Pacifici.

Chociaż Dogtown było już wcześniej zapowiadane przez CD Projekt RED, to nie potwierdzono gdzie dokładnie będzie się ono znajdować. Fani nie kryją zachwytu, chociaż nie wszyscy są zaskoczeni położeniem dzielnicy, ponieważ tego można było domyślić się po licznych informacjach dotyczących obecności stadionu w nowym dodatku.

To, co sprawia, że podejrzewam aktywność w porcie kosmicznym, to fakt, że ostatni zwiastun pokazuje gracza na motocyklu zmierzającego w kierunku portu kosmicznego, podczas gdy most jest niedostępny. O tym jak nowe lokacje wypadną i ile aktywności będą oferować przekonamy się już niebawem, gdy wraz z premierą Phantom Liberty powrócimy do Night City. A wy co myślicie o nowych obszarach? Warto na nie czekać?