Wings wypuszcza na rynek w Indiach nowy model smartwatcha – Wings Meta

Wings wypuszcza na rynek w Indiach nowy model smartwatcha – Wings Meta

Wings, popularna marka elektroniki, niedawno wydała w Indiach nowy model smartwatcha o nazwie Wings Meta. Ten smartwatch jest dostępny w przystępnej cenie zaledwie 1299 Rs. Wings Meta oferuje wiele ekscytujących funkcji i zaawansowane technologie.

Według firmy, smartwatch Wings Meta oferuje wysoce zaawansowaną funkcję BT calling, umożliwiającą użytkownikom wykonywanie połączeń bezpośrednio z nadgarstka. Ponadto, oferuje ponad 100 trybów sportowych, pozwalając użytkownikom skutecznie śledzić i monitorować swoje aktywności fizyczne. Zegarek jest również wyposażony w kilka śledzonych funkcji zdrowia i fitnessu, w tym licznik kalorii, monitorowanie pracy serca, śledzenie snu i licznik kroków.

Wings Meta posiada 1,85-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 60Hz, jasnością 550 nitów i powłokę oleofobową przeciw odciskom palców. To zapewnia wyraźny i dynamiczny ekran, który jest czytelny nawet w jasnym słońcu.

Firma twierdzi, że smartwatch Wings Meta ma długą żywotność baterii, z ciągłym użytkowaniem do 7 dni bez wykonywania połączeń i do 3 dni z połączeniami. Pozwala to użytkownikom korzystać ze smartwatcha przez dłuższe okresy bez konieczności ciągłego ładowania.

Wings Meta oferuje wszechstronny design z ponad 100 tarczami zegarka do wyboru, co pozwala użytkownikom dostosować swój smartwatch do swoich preferencji. Posiada również pięć opcji interfejsu użytkownika, co czyni go przyjaznym dla użytkownika i łatwym w nawigacji.

Ponadto, smartwatch Wings Meta obejmuje różne inteligentne funkcje, takie jak ponad 200 tarcz zegarka, wbudowane gry, wsparcie dla E-Card, blokada hasłem oraz kontrola aparatu. Te dodatkowe funkcje usprawniają ogólne doświadczenie użytkownika i sprawiają, że smartwatch jest jeszcze bardziej funkcjonalny i atrakcyjny.

Wcześniej Wings wprowadził model Prime Smartwatch, pierwszy model z nowej linii smartwatchy. Wyceniony na 1499 Rs, Prime Smartwatch oferuje 1,96-calowy ekran HD, zaawansowane moduły Bluetooth do wykonania połączeń oraz żywotność baterii do 7 dni bez połączeń lub 3 dni z połączeniami. Obejmuje również ponad 120 trybów sportowych i monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym.