• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Opinie konsumentów na temat nowego handheld Combo

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Opinie konsumentów na temat nowego handheld Combo

  Wielu konsumentów jest podekscytowanych nadchodzącym handheldem Combo, który będzie opierał się na usługach zewnętrznych podmiotów, takich jak GeForce NOW i Xbox Cloud Gaming. Możemy być pewni, że będzie dostępna również aplikacja Remote Play od PlayStation, jeśli twórcy zostawią otwartą furtkę dla aplikacji z Androida.

  Istnieje jednak pewien problem, który budzi obawy wśród graczy – sterowanie. W przypadku Remote Play musimy korzystać albo z oficjalnego pada Sony, albo mieć naprawdę dobry system przypisywania cyfrowych przycisków wyświetlacza do fizycznych przycisków handhelda. To może stanowić wyzwanie dla niektórych użytkowników, którzy preferują własne, dedykowane kontrolery.

  Mimo to, wielu konsumentów wierzy, że handheld Combo ma ogromny potencjał, który przewyższa te obawy. Dzięki usługom zewnętrznym, gracze będą mieć dostęp do szerokiej gamy gier, niezależnie od platformy, na której zostały wydane. To otwiera nowe perspektywy i umożliwia mobilne granie w ulubione tytuły, gdziekolwiek i kiedykolwiek będziemy chcieli.

  Dodatkowo, handheld Combo może być potencjalnie tańszą alternatywą dla tradycyjnych konsol. Zamiast inwestować w drogie, stacjonarne urządzenia, użytkownicy będą mogli korzystać z usług strumieniowania, co może oznaczać mniejsze wydatki na sprzęt.

  W skrócie, choć są pewne wątpliwości związane ze sterowaniem, handheld Combo nadal budzi entuzjazm wśród graczy. Jego możliwości i dostępność do różnych usług strumieniowych sprawiają, że wydaje się być obiecującym rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów gier mobilnych.