The Crew Motorfest: Setki unikalnych samochodów do dyspozycji graczy

The Crew Motorfest: Setki unikalnych samochodów do dyspozycji graczy

Głównym atutem gry The Crew Motorfest są samochody. Ubisoft zapewnia setki modeli, wśród których znajdują się również unikatowe egzemplarze niedostępne w innych grach, takich jak Forza czy Gran Turismo.

Pierwsza część serii The Crew, wydana w 2014 roku, zawierała około 50 unikalnych modeli samochodów. Jednak deweloper przez kolejne lata systematycznie rozszerzał kolekcję, a obecnie w The Crew Motorfest dostępnych jest około 300 indywidualnych samochodów.

Wartość ta jest zbliżona do oferty gry Gran Turismo 7, która obecnie wynosi około 400-450 samochodów. Gra The Crew Motorfest nie tylko dostarcza imponującą liczbę pojazdów, ale również dba o ich jakość odwzorowania, zarówno wizualnego jak i dźwiękowego.

Samochody w grze The Crew Motorfest zostały dokładnie zaprojektowane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zawierają one interaktywne funkcje, takie jak otwieranie drzwi, opuszczanie szyb czy zapalanie świateł. Dodatkowo, występują też immersyjne animacje kierowcy, takie jak obracanie kierownicą czy zmiana biegów.

W grze można znaleźć również wiele samochodów marki Lamborghini, takich jak Lamborghini Revuelto zastępujący model Aventador, Terzo Millennio Concept czy model Koenigsegg Gemera. Do udziału w grze został także wybrany 2024 Ford Mustang GT Convertible oraz 1936 Bugatti Type 57 SC Atlantic.

Wszystkie te samochody zostaną udostępnione w grze The Crew Motorfest, która obecnie jest w trakcie produkcji i planowana premiera to rok 2023. Deweloperzy postawili na rozmieszczenie zarówno kultowych pozycji, jak i unikalnych modeli, aby dostarczyć graczom jak największej różnorodności i satysfakcji z rozgrywki.