• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Transcom i Google Cloud – rewolucja w obsłudze klienta

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Transcom i Google Cloud – rewolucja w obsłudze klienta

  Transcom, jeden z wiodących dostawców cyfrowych usług CX, nawiązał strategiczną współpracę z Google Cloud w celu wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) do doskonalenia operacji obsługi klienta, obniżania kosztów oraz zwiększania satysfakcji klientów. Partnerstwo to otwiera nowe możliwości i zapewnia niezbędne narzędzia do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w branży CX.

  Wykorzystanie AI w dziedzinie obsługi klienta przestało być jedynie mitem. Sztuczna inteligencja, połączona z wiedzą Transcom na temat CX oraz usług, stanowi kluczowy czynnik umożliwiający nie tylko spełnienie rosnących oczekiwań klientów, ale także przewodzenie branży poprzez opracowanie przełomowych rozwiązań. Pierwsze efekty tego partnerskiego projektu są już zauważalne, a przyszłość jawi się w naprawdę obiecujących barwach – wypowiada się Jonas Dahlberg, prezes i dyrektor generalny Transcom.

  Warren Barkley, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami, Vertex AI w Google Cloud, dodaje, że generatywna sztuczna inteligencja ma ogromny potencjał transformacyjny dla branży usług CX. Cieszy się, że Transcom wykorzystuje rozwiązania Vertex AI w celu usprawnienia doświadczeń konsultantów obsługi klienta i kadry zarządzającej. Dzięki Vertex AI partnerzy, tak jak Transcom, mają dostęp do szerokiego zakresu dużych modeli językowych, co pozwala na łatwe eksperymentowanie i tworzenie aplikacji AI. Google Cloud z niecierpliwością oczekuje na to, jak Transcom wykorzysta tę technologię, aby wprowadzić innowacje.

  Jednym z pierwszych rezultatów współpracy między Transcom a Google Cloud jest Agent Development Accelerator (ADA). Jest to innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące AI do symulowania autentycznych interakcji z klientami, co służy szkoleniu agentów. Jednocześnie ADA zapewnia informacje zwrotne dotyczące skuteczności i obszarów wymagających poprawy. Testy wykazały, że to rozwiązanie skraca czas szkolenia, poprawia wydajność i znacznie podnosi zadowolenie konsultantów obsługi klienta.