• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Samsung Galaxy A25 5G: Solidny średniak do przeciętnej ceny

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Samsung Galaxy A25 5G: Solidny średniak do przeciętnej ceny

  Samsung Galaxy A25 5G to nowy średniak ze stajni koreańskiego producenta, który jest wyposażony w wiele przedłużonych podzespołów dostępnych w starszym modelu. Nie jest to nowość na rynku, ale twórcy z pewnością będą mogli na tym zaoszczędzić.

  Smartfon będzie napędzany procesorem Exynos 1280, który zapewni odpowiednią wydajność. Wielozadaniowość będzie wspierana przez 6 GB lub 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć.

  Ekran Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości Full HD+ oraz odświeżaniu 120 Hz zapewni świetne wrażenia podczas przeglądania treści. Niestety, wycięcie na przednim panelu jest nieco przestarzałe i ramki nie będą najcieńsze w swojej klasie.

  Na tylnej części urządzenia znajduje się aparat główny o matrycy 50 MP i OIS, który będzie wspierany przez obiektyw ultraszerokokątny o matrycy 8 MP i czujnik makro o matrycy 2 MP. Dla miłośników selfie, kamerka przednia ma rozdzielczość 13 MP.

  Ważne jest również, że Samsung zapewnia długotrwałe wsparcie dla tego modelu. System Android będzie aktualizowany przez cztery lata, a łatki zabezpieczeń będą dostępne przez pięć lat. To oznacza, że użytkownicy mogą spodziewać się nowych funkcji i poprawek bezpieczeństwa przez długi czas.

  Podsumowując, Samsung Galaxy A25 5G to solidny średniak o konkurencyjnej cenie. Przy odrobinie szczęścia będzie można go nabyć za około 1000 zł, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla wielu osób. Jedno jest pewne – ten smartfon spełni oczekiwania większości użytkowników.