Titanfall 2 wita powrót serwerów multiplayer

Titanfall 2 wita powrót serwerów multiplayer

Gra Titanfall 2 od studia Respawn Entertainment otrzymała nieoczekiwaną aktualizację, która przywróciła działanie serwerów multiplayer. Dane portalu SteamDB pokazują, że gracze z entuzjazmem wrócili do rozgrywki – w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin zanotowano prawie 25 tysięcy jednoczesnych zalogowań (konkretnie 23 234, dane z momentu przygotowywania tej wiadomości).

Nowa aktualizacja nie tylko przywróciła działanie serwerów wieloosobowych, ale także wprowadziła zarówno stare, jak i nowe tryby gry. Niektóre mapy zostały zmodyfikowane i gracze donoszą o ciekawym odkryciu pluszaków Nessie, które teraz można znaleźć na różnych częściach mapy.

Co ciekawe, użytkownicy forum Reddit zauważyli tajemniczy wpis na stronie informującej o wydarzeniu Harbingers w Apex Legends. Wpis zawiera trzy ciągi liczb, które odpowiadają datom premier Titanfall, Titanfall 2 i Apex Legends w formacie czasu Unix. To wzbudziło spekulacje na temat możliwego powiązania tych trzech gier, ale na obecnym etapie nie można jeszcze tego potwierdzić.

Warto wspomnieć, że Respawn Entertainment wcześniej pracowało nad trzecią częścią Titanfalla, ale ostatecznie zdecydowali się skupić na rozwijaniu Apex Legends. Czy aktualizacja w Apex Legends jest związana z serią Titanfall? To pozostaje jeszcze tajemnicą.

Titanfall 2 zadebiutowało 28 października 2016 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Teraz gracze znów mogą cieszyć się rozgrywką na odnowionych serwerach multiplayer.