• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Darmowe usługi w T-Mobile: Jak to działa i ile można zaoszczędzić?

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Darmowe usługi w T-Mobile: Jak to działa i ile można zaoszczędzić?

  W T-Mobile pojawiła się nowa promocja, która pozwala korzystać z internetu, telewizji lub abonamentu za darmo przez określony czas. Jednak, zamiast podawać konkretną liczbę miesięcy, zasada tej promocji opiera się na tym, że im więcej usług mamy wykupionych, tym więcej zaoszczędzimy.

  Podpisując umowę na abonament komórkowy M kosztujący 50 zł miesięcznie przez dwa lata, przez pierwsze trzy miesiące nie musimy nic płacić. Jeśli dodamy do tego więcej kart SIM, to zaczyna się robić naprawdę interesująco. Na przykład, jeśli wykupimy dwa abonamenty z tym samym pakietem za 0 zł, jeden z nich będzie za darmo przez pierwszy rok, a drugi będziemy płacić 50 zł miesięcznie w ciągu drugiego roku.

  Podobnie działa promocja dla internetu światłowodowego 300 Mb/s. Jeśli wykupimy jeden abonament, przez pierwsze 12 miesięcy mamy światłowód za darmo, potem płacimy 50 zł miesięcznie przez kolejny rok. Jeśli wykupimy dwa abonamenty, światłowód będzie za darmo przez 18 miesięcy, a potem będziemy płacić 100 zł miesięcznie od 19. miesiąca. A jeśli zdecydujemy się na trzy abonamenty, światłowód będzie za darmo przez cały okres umowy.

  Możemy też skorzystać z promocji obejmującej abonament, światłowód i telewizję. Na przykład, jeśli wykupimy jeden abonament, przez pierwszy rok możemy korzystać z darmowego światłowodu i telewizji, a potem płacimy 50 zł miesięcznie przez drugi rok. Przy dwóch abonamentach, światłowód i telewizja będą za darmo przez 18 miesięcy, a potem płacimy 100 zł miesięcznie od 19. miesiąca. Natomiast przy trzech abonamentach, światłowód i telewizja będą darmowe przez cały okres umowy.

  Warto jednak pamiętać, że ceny abonamentów uwzględniają różne rabaty, takie jak zgody marketingowe i obsługa elektroniczna. Pod koniec umowy warto rozważyć inne oferty i porównać ich opłacalność. Od 25. miesiąca cena abonamentu może wzrosnąć o 10 zł, a następnie o 10 zł w każdym kolejnym roku.

  Jeśli planujesz zmianę dostawcy internetu, warto zapoznać się z ofertami T-Mobile oraz porównać je z innymi dostawcami.