• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Black Week w T-Mobile – Promocje na smartfony, konsolki i więcej!

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Black Week w T-Mobile – Promocje na smartfony, konsolki i więcej!

  Black Friday zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza jedno – niezliczone promocje w sklepach i u operatorów telekomunikacyjnych. Tego roku T-Mobile postanowiło przygotować prawdziwe hity, obniżając ceny na wiele urządzeń elektronicznych. Black Week w T-Mobile to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w nowego smartfona, konsolkę czy inny gadżet.

  Operator przygotował bardzo szeroką ofertę, która obowiązuje od 17 listopada. Niektóre z przecenionych urządzeń są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach, porównywalnych lub nawet niższych niż w tradycyjnych sklepach z elektroniką. Jednak jest jeden warunek – oferta obowiązuje tylko w połączeniu z wybranym abonamentem.

  Wśród promocji można znaleźć wiele popularnych modeli smartfonów, takich jak Samsung Galaxy S22 5G, Xiaomi Redmi Note 12s czy Oppo A98 5G. Ponadto, T-Mobile oferuje także przeceny na konsolki, takie jak Microsoft Xbox Series S i Xbox Series X. To świetna okazja dla miłośników gier wideo, którzy chcieliby zaopatrzyć się w najnowszy sprzęt w korzystnej cenie.

  Należy jednak zwrócić uwagę, że T-Mobile przygotowało także specjalną ofertę dla osób preferujących doładowania. Wybrane smartfony, takie jak Xiaomi Redmi 12C czy Motorola Moto G32, są dostępne za symboliczną złotówkę przy doładowaniach miesięcznych. Dzięki temu można skorzystać z atrakcyjnej oferty operatora, niezależnie od preferowanego modelu rozliczeń.

  Warto dodać, że umowa z T-Mobile na urządzenie obejmuje jedynie 24 doładowania, nie wymaga jednak żadnych rat. Cała kwota za urządzenie jest opłacana w ramach miesięcznego doładowania, które zapewnia również nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 40 GB internetu w technologii 5G. Dodatkowo, klienci mogą aktywować promocję „Rok Internetu”, dzięki której otrzymają dodatkowe 2400 GB przez rok, do wykorzystania do końca umowy.

  T-Mobile przygotowało naprawdę atrakcyjne promocje na Black Week, które sprawią, że zakupy elektroniczne będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w nowy sprzęt w najlepszych cenach. Przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie!