• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Bethesda udostępniła Starfield z oficjalnym wsparciem dla DLSS

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Bethesda udostępniła Starfield z oficjalnym wsparciem dla DLSS

  Starfield, najnowsza produkcja studia Bethesda, otrzymała najnowszą aktualizację, która wprowadza wiele zmian i poprawek. Jednym z najważniejszych elementów tej aktualizacji jest oficjalne wsparcie dla DLSS (Deep Learning Super Sampling) ze strony Nvidii. Dzięki temu, gracze posiadający kompatybilne karty graficzne z układami Nvidia mogą teraz cieszyć się korzyściami technologii DLSS, takimi jak zwiększona rozdzielczość, redukcja migotania oraz niskie opóźnienie.

  Nowa aktualizacja Starfield, oznaczona numerem 1.8.86, wprowadza również wiele innych ulepszeń. Między innymi, gracze będą mieli możliwość spożywania jedzenia i picia, które znajdą w świecie gry. Ponadto, poprawiono wiele elementów rozgrywki, takich jak skradanie się, błędy związane z postaciami niezależnymi oraz problemy techniczne związane z ruchem myszy i ekwipunkiem.

  W zakresie grafiki, rozwiązano wiele problemów, takich jak wygląd okluzji otoczenia przy ultrapanoramicznych rozdzielczościach, a także zoptymalizowano kompilację shaderów i dodano możliwość regulacji jasności i kontrastu w ustawieniach wyświetlania. Ponadto, usunięto wiele błędów związanych z oświetleniem, cieniami, terenem i roślinnością, poprawiając ogólną jakość wizualną gry.

  Aktualizacja wprowadza również wiele poprawek związanych z zadaniami, eliminując błędy, które mogły uniemożliwić ich prawidłowe ukończenie. Teraz gracze będą mogli cieszyć się płynniejszym przebiegiem fabuły i bezproblemowym wykonywaniem misji.

  Starfield jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się ta gwiezdna przygoda, zachęcamy do przeczytania naszej recenzji. Starfield – recenzja. Przekonajcie się sami, jakie cuda dla Was przygotowała Bethesda!