• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Star Wars: Knights of the Old Republic Remake – Czy projekt umarł?

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Star Wars: Knights of the Old Republic Remake – Czy projekt umarł?

  Informacja o wstrzymaniu prac nad Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, jednym z najbardziej oczekiwanych remake’ów, obiegła szeroko media i wstrząsnęła fanami gry. Niestety, wygląda na to, że projekt może nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

  Według najnowszych doniesień, żadne z zespołów należących do Embracer Group nie pracuje nad grą. Jeff Grubb z Giant Bomb potwierdził tę informację, dodając, że prace nad Star Wars: Knights of the Old Republic Remake są obecnie całkowicie zatrzymane.

  Choć w przeszłości produkcja została przeniesiona do Sabre Interactive, istnieje możliwość, że wydawca jeszcze raz przemienił studio odpowiedzialne za remake. Jednak te spekulacje nie zostały potwierdzone.

  Dodatkowo, Sony usunęło wszelkie wzmianki o grze na swoich kanałach mediów społecznościowych, co tylko pogłębia wątpliwości co do przyszłości projektu. Warto również zauważyć, że Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nie pojawił się w wynikach kwartalnych Embracer Group, co sugeruje, że prace nad grą zostały faktycznie porzucone.

  Mimo że fani gry zostali zasmuceni tą informacją, warto pamiętać, że branża gier wideo jest nieprzewidywalna, a projekty często przechodzą różne metamorfozy w trakcie swojego rozwoju. Dlatego też, mimo obecnych trudności, jeszcze nie można całkowicie skreślać Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Liczymy na to, że w przyszłości gracze będą mieli okazję powrócić do tej ukochanej galaktyki i odkrywać jej tajemnice na nowo.