• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Party Up! – Nowe wydarzenie w Pokemon GO

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Party Up! – Nowe wydarzenie w Pokemon GO

  Pokemon GO to fenomenalna gra, która od momentu premiery w 2016 roku przyciągnęła miliony graczy na całym świecie. Podążając za swoimi dziecięcymi marzeniami, wirtualni trenerzy wychodzą na ulice, podróżując i łapiąc Pokemony. Teraz nadszedł czas na nowe wydarzenie, które celebrować będzie wspólną rozgrywkę z grupą znajomych – Party Up! w Pokemon GO.

  Party Up! to wyjątkowe wydarzenie, które skoncentruje się na grze grupowej i nagradzać będzie korzystanie z nowej funkcji w Pokemon GO, czyli Party Play. Wydarzenie rozpocznie się w środę 22 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do poniedziałku 27 listopada 2023 roku o godzinie 20:00.

  Podczas trwania wydarzenia gracze będą mieli możliwość wykonania specjalnych zadań związanych z rozgrywką grupową. Za wykonanie tych zadań otrzymać można cenne przedmioty, jaja oraz spotkać dwa specjalne Pokemony: Hisuiańskiego Growlithe’a oraz Wurmple’a w imprezowym nakryciu głowy.

  Warto również wiedzieć, że podczas wydarzenia gracze otrzymają różne bonusy. W ciągu dnia będą mogli dokonać aż pięciu wymian specjalnych Pokemonów, a każda z nich przyniesie dodatkowe dwa Candy. Ponadto, gracze na poziomie 31. i wyższym otrzymają gwarantowane XL Candy przy wymianie Pokemonów. Dodatkowo, za wygranie rajdu otrzymać będzie można podwójną ilość punktów doświadczenia (XP).

  Podczas wydarzenia nie zabraknie również specjalnych Pokemonów, które będą częściej pojawiały się na dziko. Gracze będą mieć okazję spotkać takie Pokemony jak Gothita, Solosis, Morelull, Sprigatito, Fuecoco, Quaxly, Lechonk, Nymble, Pawmi, Smoliv oraz Tadbulb.

  Na kolejne rajdy jednogwiazdkowe będziemy mogli natomiast spotkać Hisuiańskiego Growlithe’a, Nosepassa, Dwebble’a oraz Klinka. Rajdy trzygwiazdkowe będą zawierały takie Pokemony jak Rhydon, Pelipper, Gardevoir oraz Bombirdier, a w rajdach pięciogwiazdkowych pojawi się Mega Kangaskhan.

  To wyjątkowe wydarzenie w Pokemon GO warto świętować razem z przyjaciółmi. Wejdź do gry, korzystaj z Party Play i ciesz się wspaniałą rozgrywką oraz nagrodami, które czekają na Ciebie w Party Up!