• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Innowacyjne urządzenia do ogrodu, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Innowacyjne urządzenia do ogrodu, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę

  Podwórko to miejsce, gdzie technologia inteligentnego domu spotyka się z otoczeniem naturalnym. Warto zainwestować w podłączone urządzenia, które poprawią zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania ogrodu. Oto kilka innowacyjnych propozycji, które mogą zdziałać cuda na waszej posesji.

  Inteligentna kamera ogrodowa — Arlo Pro 4

  Arlo Pro 4 Spotlight to kamera bezpieczeństwa stworzona do śledzenia domu za pomocą smartfona. Ta odporna na warunki atmosferyczne kamera rejestruje wideo w wysokiej rozdzielczości, a dodatkowo emituje jasne światło na wszystko, co porusza się po ogrodzie. Model ten jest bezprzewodowy i można go zainstalować w zaledwie kilka minut. Oferuje on wyraźne nagrania wideo w rozdzielczości 2K, również w nocy, dzięki czemu można dokładnie monitorować teren. Arlo Pro 4 oferuje inteligentne wykrywanie ruchu i wiele opcji integracji, co zapewnia pełną kontrolę nad bezpieczeństwem na posesji.

  Inteligentny wideodomofon — Ezviz DB1C Wi-Fi

  Jeśli chcesz wiedzieć, kto stoi przed Twoimi drzwiami, bez potrzeby wstawania z kanapy, to dzwonek wideo Ezviz DB1C Wi-Fi jest idealnym rozwiązaniem. Oprócz wygody, wideodomofony mogą pełnić funkcję pierwszej linii obrony przed kradzieżami i włamaniami. Pozwalają one nie tylko zobaczyć i porozmawiać z osobą na zewnątrz, ale także nagrywają materiał filmowy przedstawiający wszystkich odwiedzających, gdy Ciebie nie ma w domu. Model Ezviz DB1C Wi-Fi oferuje wyraźny obraz HD z szerokim kątem widzenia oraz możliwość przechowywania nagrań lokalnie lub w chmurze. Ponadto, obsługuje on polecenia głosowe oraz integrację z różnymi systemami smart home, takimi jak IFTTT, Alexa i Google Assistant.

  Ogród może być bezpiecznym i komfortowym miejscem, jeśli wyposażysz go w odpowiednie urządzenia. Dzięki inteligentnym kamerom i wideodomofonom możesz mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na Twojej posesji, nawet gdy jesteś poza domem. Wybierz odpowiednie urządzenia, które spełnią Twoje potrzeby, i ciesz się bezpiecznym i funkcjonalnym ogrodem!