• niedz.. lut 25th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Słuchawki Bose QuietComfort SE dostępne w sklepie RTV Euro AGD

  ByKamil Dominiak

  lut 12, 2024
  Słuchawki Bose QuietComfort SE dostępne w sklepie RTV Euro AGD

  W sklepie RTV Euro AGD można obecnie zakupić słuchawki Bose QuietComfort SE w atrakcyjnej cenie. Model ten został bardzo korzystnie wyceniony na 779 złotych, co według Ceneo stanowi rekordowo niską cenę. Jest to doskonała okazja dla wszystkich poszukujących nowych słuchawek.

  Słuchawki Bose QuietComfort SE są niezwykle funkcjonalne zarówno w domu, jak i podczas podróży. Ich lekka konstrukcja pozwala na długotrwałe korzystanie bez uczucia zmęczenia. Dodatkowo posiadają funkcję tłumienia dźwięków, co pozwala użytkownikom dostosować je do swoich preferencji i otoczenia. Istnieje możliwość całkowitego wyciszenia dźwięków z otoczenia lub zachowania świadomości rzeczywistości.

  Model ten można bezprzewodowo połączyć ze sprzętem za pomocą technologii Bluetooth lub używając kabla audio 3,5 mm. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, bateria słuchawek wytrzyma nawet do 24 godzin na jednym ładowaniu.

  Słuchawki posiadają również wsparcie dla asystentów głosowych, takich jak Google i Amazon Alexa. Dzięki temu można z nich korzystać za pomocą prostych komend głosowych.

  Oferowane przez RTV Euro AGD słuchawki Bose QuietComfort SE to część niezależnej oferty sklepu. Treść tego artykułu nie jest sponsorowana i powstała bez wpływu zewnętrznych czynników. Linki afiliacyjne w tekście nie generują dodatkowych kosztów dla użytkowników, a jednocześnie wspierają pracę redakcji.

  To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości słuchawki w atrakcyjnej cenie. Nie wahaj się, skorzystaj z promocji i ciesz się doskonałym dźwiękiem w każdym miejscu i czasie!

  FAQ

  Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące słuchawek Bose QuietComfort SE, które można obecnie zakupić w sklepie RTV Euro AGD w atrakcyjnej cenie.

  1. Jaką cenę mają słuchawki Bose QuietComfort SE w sklepie RTV Euro AGD?
  Słuchawki Bose QuietComfort SE są obecnie dostępne w sklepie RTV Euro AGD w cenie 779 złotych, co jest rekordowo niską ceną według Ceneo.

  2. Jakie są główne cechy słuchawek Bose QuietComfort SE?
  Słuchawki Bose QuietComfort SE są niezwykle funkcjonalne zarówno w domu, jak i podczas podróży. Mają lekką konstrukcję, dlatego można je nosić przez długi czas bez uczucia zmęczenia. Posiadają również funkcję tłumienia dźwięków, umożliwiając użytkownikom dostosowanie ich do swoich preferencji i otoczenia. Można całkowicie wyciszyć dźwięki z otoczenia lub zachować świadomość rzeczywistości.

  3. Jak można połączyć słuchawki Bose QuietComfort SE ze sprzętem?
  Słuchawki Bose QuietComfort SE można połączyć ze sprzętem bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth lub używając kabla audio 3,5 mm.

  4. Jak długo trzyma bateria słuchawek Bose QuietComfort SE?
  Słuchawki mają baterię, która wytrzymuje nawet do 24 godzin na jednym ładowaniu.

  5. Czy słuchawki Bose QuietComfort SE obsługują asystenty głosowe?
  Tak, słuchawki Bose QuietComfort SE obsługują asystentów głosowych, takich jak Google i Amazon Alexa. Można z nich korzystać za pomocą prostych komend głosowych.

  6. Jakie są dodatkowe informacje dotyczące słuchawek Bose QuietComfort SE w sklepie RTV Euro AGD?
  Słuchawki Bose QuietComfort SE oferowane przez RTV Euro AGD są częścią niezależnej oferty sklepu. Treść artykułu nie jest sponsorowana i powstała bez wpływu zewnętrznych czynników. Nie generują dodatkowych kosztów dla użytkowników, a jednocześnie wspierają pracę redakcji.

  Związane linki:
  Strona główna RTV Euro AGD