• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe zmiany w sezonie 2024 w League of Legends

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Nowe zmiany w sezonie 2024 w League of Legends

  Przed tobą szczegółowe informacje na temat nowości, które wprowadzi Riot Games do League of Legends w sezonie 2024. Czy jesteś gotowy na zmiany, które czekają na nas na Summoner’s Rift?

  Jedną z głównych nowości będzie wprowadzenie motywu Pustki, który będzie się przejawiał w różnych aspektach rozgrywki. W tym sezonie do legowiska Barona wprowadzone zostaną Czerwie Pustki, które staną się nowymi mieszkańcami. Zastąpią one Herolda na początku każdej gry, po czym znikną, ustępując miejsca właściwemu Heroldowi. W trakcie gry pojawi się trzy Czerwie Pustki, z których każda odrodzi się po 4 minutach. Po pokonaniu Czerwi, gracze otrzymają wzmocnienie Głód Pustki, zapewniające dodatkowe obrażenia podczas atakowania budowli.

  Herold również dostanie nową odsłonę, która będzie inspirowana Czerwiami Pustki. Posiadając przedmiot Oko Herolda, gracze będą mogli zasiąść na jego plecach i kontrolować Shelly, co pozwoli na efektowne ataki wieżowe i walkę z wrogimi bohaterami.

  Pustka przyniesie również zmiany w obozach jungli, gdzie Niebieski Strażnik, Czerwony Krzewogrzbiet i Wędrujący Krab zyskają nowe, bardziej pustkowe wersje. Po pokonaniu Barona, na mapie pojawią się Strażnik Dziecko Pustki i Krzewogrzbiet Dziecko Pustki. Po zabiciu Wędrującego Kraba Dziecka Pustki, wszyscy bohaterowie i totemy na mapie zostaną ujawnione na krótki czas.

  Niewątpliwą gwiazdą legowiska Barona będzie sam Baron Nashor, który otrzyma nową warstwę pikselowej farby oraz trzy nowe formy: Baron Łowiecki, Baron Terytorialny i Baron Wszechwidzący. Każda z tych form będzie miała unikalne ataki, które sprawią, że walka z Baronem stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i niepowtarzalna.

  Na koniec, teren mapy Summoner’s Rift również zostanie poddany pewnym zmianom, które będą miały wpływ na rozgrywkę na wszystkich trzech alejach. Dodane zostaną nowe ściany, zarośla i inne elementy, które urozmaicą rozgrywkę i wpłyną na taktykę drużyn.

  Sezon 2024 w League of Legends przynosi wiele zmian, które odświeżą i urozmaicą rozgrywkę. Bądź gotowy na nowe wyzwania i przygotuj się na walkę na Pustkę!