• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kolekcja iQOO 12 zaskakuje. Premiera już niebawem!

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Kolekcja iQOO 12 zaskakuje. Premiera już niebawem!

  IQOO 12 zbliża się wielkimi krokami, a fanatici nie mogą doczekać się premiery. Producent postanowił potwierdzić datę – 7 listopada 2023 roku. Wierni fanowie zostali przekonani wcześniejszymi przeciekami, a teraz ich nadzieje się spełniają.

  Według źródeł, iQOO 12 będzie dostępny na rynku globalnym, co cieszy miłośników marki na całym świecie. Niestety, mocniejsza wersja, iQOO 12 Pro, będzie ponownie dostępna tylko w Chinach. Jednak nie ma co się smucić, ponieważ dowiedzieliśmy się już o procesorze, który napędzać będzie te flagowe telefony. Snapdragon 8 Gen 3 to zapowiedziany układ, który zapewni im znakomitą wydajność.

  Pod względem wyświetlacza, podstawowy wariant iQOO 12 będzie posiadał płaski ekran o rozdzielczości 1,5K. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do naszego wcześniejszego artykułu. Z kolei iQOO 12 Pro będzie wyposażony w zakrzywiony ekran AMOLED o rozdzielczości 2K. Obydwa panele będą miały częstotliwość odświeżania 144 Hz, co zapewni płynne i przyjemne doświadczenia podczas korzystania z telefonu.

  Przechodząc do kwestii optyki, iQOO 12 Pro otrzyma nowy teleobiektyw peryskopowy. Jest to znaczący krok do przodu w porównaniu z poprzednim teleobiektywem. Wariant podstawowy iQOO 12 nie otrzyma tak spektakularnej optyki, a zostanie wyposażony w prosty teleobiektyw.

  Niemiłą niespodzianką jest fakt, że producent zdecydował się na zmniejszenie mocy ładowania. Oba modele – zarówno iQOO 12, jak i iQOO 12 Pro – będą obsługiwać szybkie ładowanie o mocy 120 W. Porównując to z poprzednimi generacjami, takimi jak iQOO 10 Pro czy iQOO 11 Pro, które mogły pochwalić się mocą 200 W, jest to krok wstecz. Niemniej jednak, nadal można oczekiwać szybkiego i wydajnego ładowania baterii.

  Premiera iQOO 12 zbliża się wielkimi krokami i z pewnością dostarczy nam wiele emocji. Będziemy czekać z niecierpliwością na kolejne informacje na temat tych flagowych urządzeń marki iQOO.