• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Joule: Rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji dla biznesu

  ByMarta Bryła

  wrz 27, 2023
  Joule: Rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji dla biznesu

  Firma SAP zaprezentowała Joule, działającego w języku naturalnym, opartego na generatywnej sztucznej inteligencji asystenta, który ma zmienić sposób prowadzenia biznesu. Joule został wbudowany w portfolio rozwiązań chmurowych SAP dla firm, aby dostarczać proaktywne i kontekstowe informacje zarówno z rozwiązań SAP, jak i źródeł zewnętrznych.

  Joule opiera się na doświadczeniu SAP w zakresie technologii, które przynoszą realne rezultaty. Asystent Joule jest wbudowany w różne aplikacje SAP, obsługujące procesy od HR do finansów, łańcuchów dostaw, zaopatrzenia i obsługi klienta. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom inteligentne odpowiedzi na pytania w prostym języku, korzystając z danych biznesowych z portfolio SAP i zewnętrznych źródeł.

  Joule oferuje wiele funkcjonalności. Na przykład może pomóc producentom w zrozumieniu wyników sprzedaży, identyfikując obszary o słabych wynikach i proponując potencjalne poprawki. W obszarze HR, Joule może tworzyć opisy stanowisk i generować pytania na rozmowy kwalifikacyjne.

  Joule będzie dostępny w ramach różnych rozwiązań SAP, takich jak SuccessFactors i S/4HANA Cloud. Firma SAP kontynuuje także swoją strategię budowy ekosystemu sztucznej inteligencji, poprzez partnerstwa z firmami takimi jak Microsoft, Google Cloud i IBM, a także poprzez inwestycje w startupy technologiczne oparte na sztucznej inteligencji.

  Joule ma na celu zmienić sposób pracy firm i udostępnić użytkownikom inteligentne rozwiązania biznesowe, które przyspieszą wykonywanie pracy i poprawią wyniki biznesowe w sposób zgodny z regulacjami.