Samsung i Komputronik oferują studentom zwrot 10% za zakupy

Samsung i Komputronik oferują studentom zwrot 10% za zakupy

Nadchodzi czas powrotu studentów na uczelnie w całym kraju, dlatego Komputronik we współpracy z marką Samsung przygotował promocję, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom nowych technologii. Kupując sprzęt marki Samsung, studenci mogą otrzymać aż 10% zwrotu za zakupy. Nawet przy zakupie najdroższych urządzeń z oferty, można liczyć na zwrot nawet 700-800 złotych.

Promocja trwa od 25 sierpnia do 1 października. Aby skorzystać z tej oferty, należy spełnić dwa warunki: być studentem i wybrać urządzenie objęte regulaminem konkursu.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić urządzenie uczestniczące w promocji między 25 sierpnia a 1 października 2023 roku. Jeśli chodzi o smartfony i tablety, należy aktywować zakupione urządzenie do 8 października 2023 roku. Następnie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poprawnie do 15 października 2023 roku. W formularzu należy załączyć dowód zakupu oraz numer konta bankowego. Jeśli chodzi o słuchawki i smartwatche, należy dołączyć dodatkowo zdjęcie opakowania z widocznym miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym. Zgłoszenia mogą dokonywać jedynie osoby posiadające status studenta. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, przelew zostanie wykonany na wskazane konto w ciągu 14 dni kalendarzowych.

W promocji uczestniczą różne urządzenia, takie jak smartfony Samsung Galaxy A34 128GB 5G Dual SIM, Samsung Galaxy S22 5G 128GB Dual SIM i Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB Dual SIM. Wśród tabletów objętych promocją znajdują się m.in. Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 10.4 64GB i Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4 WiFi 512GB. Promocja dotyczy również nowych flagowców, ale jest skierowana głównie do studentów, którzy nie zawsze mogą pozwolić sobie na zakup najdroższych urządzeń.

W ramach promocji można także zakupić słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 oraz smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 44mm.

Źródło: Komputronik