Samsung Galaxy Z Fold5: Czy warto zapłacić za ten flagowy składany smartfon?

Samsung Galaxy Z Fold5: Czy warto zapłacić za ten flagowy składany smartfon?

Samsung Galaxy Z Fold5 to flagowy składany smartfon w ofercie koreańskiego producenta. Jest on kontynuacją oryginalnego Samsung Galaxy Fold z 2019 roku, który zrewolucjonizował rynek smartfonów poprzez wprowadzenie kategorii urządzeń składanych.

Jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło, a Samsung Galaxy Z Fold5 nie wywołuje takich emocji jak jego poprzednik. Jest to telefon bardziej zachowawczy i można powiedzieć, że wtórny.

Galaxy Z Fold5 ma imponujące parametry techniczne, takie jak 12 GB RAM i opcje pamięci wewnętrznej od 256 GB do 1000 GB. Posiada także szybkie połączenie LTE o prędkości do 2000Mbps.

Co do jakości zdjęć, telefon ma trzy aparaty o rozdzielczości 50 Mpix, 12 Mpix i 10 Mpix. Jednak warto zauważyć, że te specyfikacje są podstawowe i nie dowiadujemy się tutaj o pełnym zakresie możliwości aparatu.

Cena Samsunga Galaxy Z Fold5 jest wysoka, co sprawia, że warto się zastanowić, czy warto zapłacić tyle za ten telefon. Warto wziąć pod uwagę również konkurencyjne modele innych producentów, które mogą oferować podobne funkcje w niższej cenie.

Podsumowując, Samsung Galaxy Z Fold5 to flagowy składany smartfon, który choć posiada imponujące parametry techniczne, nie wzbudza takich emocji i rewolucji, jak jego poprzednik. Decyzja o zakupie tego telefonu powinna być przemyślana, biorąc pod uwagę jego cenę i możliwości konkurujących modeli.