• czw.. lut 22nd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Rise of the Ronin: Przedstawiamy trzy duże miasta w grze

  ByKamil Dominiak

  lut 10, 2024
  Rise of the Ronin: Przedstawiamy trzy duże miasta w grze

  Zbliża się premiera oczekiwanego RPG-a akcji „Rise of the Ronin” od zespołu Team Ninja. Twórcy podzielili się teraz szczegółami na temat trzech dużych miast, które gracze będą mogli odwiedzić w grze.

  Pierwszym z miast jest Jokohama, gdzie nasz bohater dowiezie nas do wielu interesujących miejsc. W jednym z zajazdów przy głównej trasie Japonii, Takaido, gracze będą mogli odpocząć od zadań.

  Następne miasto na naszej drodze to Edo, które służy jako baza szogunatu. W dzielnicy Kojimachi znajduje się pałac samurajów, który ochrania zamek Edo. Gracze będą mogli spacerować również po tętniącej życiem dzielnicy Asakusa z jej charakterystycznymi budowlami.

  Na koniec pozostaje Kioto, które przez wieki było polityczną i kulturalną stolicą Japonii. W dzielnicy Gosho znajduje się pałac cesarski i arystokratyczne dwory z pięknymi ogrodami.

  Przemieszczanie się po tych miastach będzie możliwe za pomocą różnych środków transportu, w tym szybkiej podróży, biegania, pływania czy nawet wspinaczki. Deweloperzy zaimplementowali także projekt szybowca, który pozwoli graczom podziwiać świat z góry.

  W grze gracze będą mieli również możliwość interakcji z ludnością Somo oraz wykonywania różnych zadań, zarówno od nich, jak i tzw. Preordained Fate, czyli losowych zdarzeń pojawiających się w trakcie rozgrywki.

  Nie tylko to, ale w trakcie gry będą również dostępne różne aktywności, takie jak trening w dojach, walka łucznicza konno, szkolenie strzeleckie i szukanie ukrytych kotów.

  Premiera gry „Rise of the Ronin” na konsolach PlayStation 5 zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku. Oczekujemy na emocjonującą przygodę w tych trzech pięknych miastach Japonii.

  FAQ:

  1. Jaka jest premiera gry „Rise of the Ronin” od zespołu Team Ninja?
  Premiera gry „Rise of the Ronin” na konsolach PlayStation 5 zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku.

  2. Jakie miasta będziemy mogli odwiedzić w grze?
  W grze będziemy mogli odwiedzić trzy duże miasta: Jokohamę, Ed o oraz Kioto.

  3. Jakie interesujące miejsca będziemy mogli odwiedzić w Jokohamie?
  W Jokohamie będziemy mogli odwiedzić liczne interesujące miejsca, takie jak zajazdy przy głównej trasie Japonii, na przykład Takaido.

  4. Jakie charakterystyczne budynki znajdują się w Edo?
  W Edo znajduje się pałac samurajów w dzielnicy Kojimachi, który ochrania zamek Edo. Gracze będą mogli również spacerować po dzielnicy Asakusa.

  5. Co znajduje się w dzielnicy Gosho w Kioto?
  W dzielnicy Gosho w Kioto znajduje się pałac cesarski i arystokratyczne dwory z pięknymi ogrodami.

  6. Jakie środki transportu będziemy mieli do dyspozycji w grze?
  W grze będziemy mieli możliwość poruszania się różnymi środkami transportu, takimi jak szybka podróż, bieganie, pływanie czy wspinaczka. Deweloperzy zaimplementowali także projekt szybowca.

  7. Jakie aktywności będą dostępne w trakcie gry?
  W trakcie gry będą dostępne różne aktywności, takie jak trening w dojach, walka łucznicza konno, szkolenie strzeleckie i szukanie ukrytych kotów.

  8. Czy będziemy mieli możliwość interakcji z ludnością w grze?
  Tak, gracze będą mieli możliwość interakcji z ludnością Somo oraz wykonywania różnych zadań, zarówno od nich, jak i tzw. Preordained Fate, czyli losowych zdarzeń pojawiających się w trakcie rozgrywki.

  Related Links:
  Strona internetowa Team Ninja
  Oficjalna strona PlayStation