• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Druga edycja koncertu „Zrozumieć Śląsk” oferuje magiczną podróż przez czas

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Druga edycja koncertu „Zrozumieć Śląsk” oferuje magiczną podróż przez czas

  Liczba 2 przy tytule wydarzenia oznacza, że to już druga edycja tego spektakularnego koncertu. Pierwszy odbył się w maju tego roku i zdobył ogromną popularność, co skłoniło organizatorów do zorganizowania kolejnej odsłony, tym razem w jeszcze większym stylu.

  Koncert „Zrozumieć Śląsk 2” to widowisko, które w niezwykły sposób łączy przeszłość z przyszłością, aby lepiej zrozumieć teraźniejszość. Poprzez reprezentacje różnych nurtów artystycznych, jak również udział Rebel Babel Ensemble, śląskich orkiestr dętych oraz sztucznej inteligencji, publiczność będzie miała okazję doświadczyć magicznej podróży przez czas.

  Po pierwszej edycji koncertu, internauci zachwycali się występem, nazywając go arcydziełem muzyki i wspaniałymi aranżacjami. Ta druga edycja obiecuje jeszcze więcej emocji i zaskoczeń, które bez wątpienia poruszą serca widzów.

  Ten niepowtarzalny koncert odbędzie się w PreZero Arena w Gliwicach, zapewniając niezapomniane doświadczenie dla wszystkich miłośników muzyki i sztuki. Będzie to nie tylko świetny sposób na spędzenie wieczoru, ale również okazja do lepszego zrozumienia naszego regionu, jego historii i kultury.

  Nie przegap tej magicznej podróży przez czas na koncercie „Zrozumieć Śląsk 2”. To wyjątkowe wydarzenie, które przybliży Cię do przeszłości, odbijając się w przyszłość, aby lepiej zrozumieć teraźniejszość. Dołącz do nas i bądź częścią tego niezwykłego spektaklu.