• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Jedna z najbardziej oczekiwanych gier: Control 2

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Jedna z najbardziej oczekiwanych gier: Control 2

  Premiera gry Alan Wake 2 była ogromnym sukcesem, a teraz fani mogą być jeszcze bardziej podekscytowani. Fińskie studio Remedy Entertainment ogłosiło, że pracuje nad kontynuacją jednej z najbardziej znanych i cenionych gier, Control.

  Mimo że Remedy Entertainment skoncentrowało się na wydaniu gry Alan Wake 2, prace nad Control 2 nabierają tempa. Do zespołu dołączył Leonid Stepanov, który był odpowiedzialny za projektowanie rozgrywki w Alan Wake 2. Teraz Stepanov będzie miał okazję rozwijać kontynuację jednej z najważniejszych gier Remedy Entertainment.

  Oficjalna zapowiedź Control 2 miała miejsce w listopadzie 2022 roku, ale od tego czasu nie było żadnych szczegółów na temat gry. Teraz, gdy prace nabierają tempa, fani są coraz bardziej ciekawi, co przyniesie im ta nowa produkcja.

  Najnowsza gra Remedy Entertainment to nie tylko emocjonujący projekt Control 2. Studio zapowiedziało również dwa fabularne rozszerzenia do Alan Wake 2, które mają zostać wydane w 2024 roku. To oznacza, że gracze będą mieli dłużej okazję cieszyć się światem tej znakomitej gry.

  Jest to z pewnością czas pełen nadziei i oczekiwań dla fanów gier Remedy Entertainment. Należy jednak cierpliwie czekać na pierwsze konkrety i więcej informacji na temat Control 2.