• pt.. lut 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Problemy z Messenerem w wersji przeglądarkowej: udręka użytkowników

  ByMarta Bryła

  lut 9, 2024
  Problemy z Messenerem w wersji przeglądarkowej: udręka użytkowników

  Messenger, popularny komunikator w wersji przeglądarkowej, zaczyna sprawiać poważne problemy użytkownikom. Polskie media donoszą, że wiele osób ma trudności z zamknięciem otwartych czatów, co utrudnia korzystanie z Facebooka na komputerze.

  W miarę rozmowy z przyjaciółmi, użytkownicy zauważyli, że brakuje przycisków do zakończenia konwersacji lub minimalizacji okna rozmowy. To powoduje, że otwarte czaty zasłaniają cały ekran, co uniemożliwia korzystanie z innych funkcji serwisu społecznościowego.

  Nie pomaga również odświeżenie strony lub przełączenie się na inną przeglądarkę internetową. Wielu internautów próbowało te metody, lecz problemy z zamknięciem czatów nadal się utrzymują. Ciekawostką jest także fakt, że niektórzy użytkownicy zgłaszają również problemy z odpisywaniem na wiadomości lub przeglądaniem historii konwersacji.

  Kilka osób zauważyło, że po wylogowaniu się z Facebooka i ponownym zalogowaniu, otwarte okna rozmów znikają. Jednak to nie jest gwarancją rozwiązania problemu, który jest nadal uciążliwy dla wielu użytkowników.

  Warto dodać, że pomimo przychodzących powiadomień, niektórzy nie są w stanie otworzyć nowych okien z wiadomościami. To sugeruje, że kwestia dotyczy samego Messengera, a nie konfiguracji indywidualnych komputerów czy przeglądarek.

  W związku z tym, eksperci zalecają korzystanie z dedykowanych aplikacji Facebooka i Messengera na urządzeniach mobilnych. Na smartfonach i tabletach tego typu problemy nie występują, co może być rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć frustracji wynikającej z niedziałającego Messengera na komputerze.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące problemów z zamknięciem czatów na Messengerze na komputerze:

  1. Dlaczego nie mogę zamknąć otwartych czatów na Messengerze na komputerze?
  Niektórzy użytkownicy zauważyli brak przycisków do zakończenia konwersacji lub minimalizacji okna rozmowy, co uniemożliwia zamknięcie czatów.

  2. Jak mogę zamknąć czaty na Messengerze na komputerze?
  Aktualnie nie ma znanych rozwiązań dla tego problemu. Próby odświeżenia strony lub zmiany przeglądarki internetowej nie rozwiązują problemu.

  3. Co robić, jeśli Messenger na komputerze nie działa prawidłowo?
  Eksperci zalecają korzystanie z dedykowanych aplikacji Facebooka i Messengera na urządzeniach mobilnych, które nie mają tych samych problemów.

  Definicje kluczowych terminów użytych w artykule:
  – Messenger – popularny komunikator społecznościowy, będący częścią serwisu Facebook.
  – Przeglądarka internetowa – program komputerowy służący do wyświetlania stron internetowych.

  Sugerowane powiązane linki:
  Facebook – oficjalna strona główna serwisu społecznościowego Facebook.
  Messenger – oficjalna strona główna komunikatora społecznościowego Messenger.