• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Ostatnie wieści mogą zaniepokoić fanów Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Ostatnie wieści mogą zaniepokoić fanów Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

  Wiadomości dotyczące przyszłości gry Star Wars: Knights of the Old Republic Remake przynoszą złe wiadomości dla fanów Gwiezdnych wojen. Według doniesień popularnego dziennikarza, Jeffa Grubba, prace nad grą zostały całkowicie wstrzymane.

  Jeff Grubb, uznawany za wiarygodne źródło informacji branżowych, oznajmił, że obecnie nie powstaje żadna produkcja związana z remake’em KotOR-a. Według Grubba, prace zostały wstrzymane, a żadne studio nie jest odpowiedzialne za kontynuację projektu.

  Wcześniej produkcję remake’u KotOR-a prowadziło studio Aspyr Media, jednak w zeszłym roku prawa do gry zostały przekazane zespołowi Saber Interactive. Teraz istnieje pewien cień szansy, że prace nad projektem zostaną przekazane innemu studiu, które należy do Embracer Group, posiadacza praw do marki. Niemniej jednak, zważywszy na fakt, że firma Sony niedawno ukryła zwiastun gry na swoim kanale YouTube, sugerując tym samym anulowanie projektu, wydaje się, że sytuacja może być najgorsza.

  Dla fanów gry jest to na pewno smutna wiadomość. Star Wars: Knights of the Old Republic Remake cieszyło się dużą popularnością i wyczekiwaniem, dlatego ta informacja na pewno zawiedzie wielu miłośników sagi Star Wars.

  Należy jednak pamiętać, że wciąż istnieje możliwość, że prace nad projektem zostaną wznowione lub przekazane innemu studiu. Będziemy musieli czekać na dalsze wieści od wydawcy i developerów, aby dowiedzieć się, co przyniesie przyszłość dla tej oczekiwanej gry.

  Trzymajmy kciuki, aby Star Wars: Knights of the Old Republic Remake jednak powstało i mogliśmy w pełni cieszyć się tą wyjątkową przygodą w świecie Gwiezdnych wojen.