• czw.. lut 22nd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Ostateczna walka ze zombie – darmowa gra na PC na platformie Steam

  ByKamil Dominiak

  lut 11, 2024
  Ostateczna walka ze zombie – darmowa gra na PC na platformie Steam

  Dla wszystkich miłośników gier komputerowych mamy dobrą wiadomość – na platformie Steam właśnie wystartowała nowa oferta, dzięki której możecie odebrać za darmo grę Ultimate Zombie Defense. Ta produkcja studia Terror Dog Studio zadebiutowała w 2020 roku i odniosła duży sukces, zdobywając pozytywne opinie od graczy.

  Ultimate Zombie Defense to survivalowy horror osadzony w przedmieściach miasta, które kiedyś było spokojne. Teraz jednak zostało zaatakowane przez hordy zombie, a ty wraz z grupą przyjaciół zostajesz wysłany tam, aby zlokalizować i zniszczyć źródło zakażenia. Oczekuje was wiele niebezpiecznych sytuacji i emocjonujących momentów, gdy będziecie musieli współpracować, aby przetrwać.

  Nawet jeśli już posiadasz tę grę w swojej bibliotece, warto być na bieżąco z darmowymi promocjami na Steamie. Często platforma oferuje swoim użytkownikom możliwość odebrania gier za darmo, co jest doskonałą okazją do wypróbowania nowych tytułów i poszerzenia swojej kolekcji.

  Aby odebrać darmową grę Ultimate Zombie Defense, wystarczy przejść pod ten adres i przypisać ją do swojego konta Steam. Promocja trwa tylko do jutra, 11 lutego, do godziny 19:00 czasu polskiego, więc warto się pospieszyć.

  Świat gier komputerowych to nieustannie rozwijający się obszar rozrywki, który stale oferuje nowe możliwości i wielkie emocje. Jeśli jesteś fanem horrorem i survivalowych gier, Ultimate Zombie Defense może być właśnie tym, czego szukasz. Nie przegap okazji, aby za darmo spróbować swoich sił w walce ze zombie na platformie Steam.

  FAQ

  1. Jaką grę można obecnie odebrać za darmo na platformie Steam?
  Na platformie Steam można obecnie odebrać za darmo grę Ultimate Zombie Defense.

  2. Kiedy ta gra została wydana i jakie opinie zebrała?
  Gra Ultimate Zombie Defense została wydana w 2020 roku i zyskała pozytywne opinie od graczy.

  3. Jaki gatunek gry reprezentuje Ultimate Zombie Defense?
  Ultimate Zombie Defense to survivalowy horror osadzony w przedmieściach miasta, które zostało zaatakowane przez hordy zombie.

  4. Jakie są zadania gracza w Ultimate Zombie Defense?
  Gracz wraz z grupą przyjaciół zostaje wysłany do zaatakowanego miasta, aby zlokalizować i zniszczyć źródło zakażenia. W grze oczekują wiele niebezpiecznych sytuacji, które wymagają współpracy w celu przetrwania.

  5. Czy platforma Steam często oferuje gry za darmo?
  Tak, platforma Steam często oferuje możliwość odebrania gier za darmo. Warto być na bieżąco z darmowymi promocjami, aby wypróbować nowe tytuły i poszerzyć kolekcję.

  6. Jak odebrać darmową grę Ultimate Zombie Defense?
  Aby odebrać darmową grę Ultimate Zombie Defense, należy przejść pod ten adres i przypisać ją do swojego konta Steam. Promocja trwa tylko do 11 lutego, do godziny 19:00 czasu polskiego.

  Definicje

  – Steam: Platforma cyfrowej dystrybucji gier, będąca częścią Valve Corporation, umożliwiająca zakup, pobieranie i granie w gry na komputerze.

  – Survivalowy horror: Gatunek gier komputerowych, w których głównym celem gracza jest przetrwanie w trudnych warunkach, często związanych z walką z przeciwnikami i ograniczenymi zasobami.

  – Hordy zombie: Liczna grupa zombie, czyli fikcyjnych martwych ciał ożywionych przez tajemnicze zjawisko, które często pojawia się w grach, filmach i książkach z gatunku horroru.

  Linki

  Strona główna platformy Steam