• pt.. lut 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  OPPO zapowiada dużą aktualizację Androida 14 na swoich smartfonach

  ByMarta Bryła

  lut 10, 2024
  OPPO zapowiada dużą aktualizację Androida 14 na swoich smartfonach

  Jeden z czołowych producentów smartfonów, OPPO, właśnie ogłosił plany dotyczące udostępnienia najnowszej wersji systemu operacyjnego Android na swojej linii urządzeń. Aktualizacja o nazwie ColorOS 14 przynosi wiele nowych funkcji i ulepszeń, które mają zadowolić użytkowników.

  Wśród kilku interesujących nowości, OPPO wprowadził narzędzie o nazwie Image Matting, które umożliwia wycięcie postaci lub innych obiektów ze zdjęć. To doskonała funkcja dla osób lubiących eksperymentować z edycją fotografii. Ponadto, firma skupiła się na optymalizacji zarządzania aplikacjami działającymi w tle, aby poprawić wydajność i oszczędność energii.

  Kolejnym ważnym aspektem aktualizacji jest możliwość ręcznej zmiany częstotliwości odświeżania ekranu, która pojawi się w wybranych modelach. To daje użytkownikom większą swobodę w dostosowywaniu parametrów wyświetlacza do swoich preferencji. Ponadto, OPPO wprowadzi również nowe łatki bezpieczeństwa, które zwiększą ochronę smartfonów przed cyberzagrożeniami.

  Jesienią 2023 roku OPPO rozpoczęło aktualizację swojej linii smartfonów, a lista obsługiwanych modeli jest długa. W kolejnej fali aktualizacji, planowanej na luty 2024 roku, wiele innych modeli OPPO otrzyma Androida 14 z ColorOS 14. To oznacza, że użytkownicy będą mieli dostęp do najnowszych funkcji i poprawek, które przyczynią się do lepszej wydajności i użytkowania urządzeń.

  Należy jednak pamiętać, że plany mogą ulec zmianie, a terminy mogą być przesunięte ze względu na ewentualne problemy z oprogramowaniem. Jednak OPPO jest ambitne i ma nadzieję zrealizować swoje plany zgodnie z harmonogramem. Użytkownicy mogą z niecierpliwością oczekiwać na nową aktualizację Androida 14 i cieszyć się jeszcze lepszymi możliwościami swoich smartfonów OPPO.

  FAQ na podstawie artykułu:

  1. Jaką nową aktualizację planuje OPPO dla swojej linii smartfonów?
  OPPO planuje wprowadzić najnowszą wersję systemu operacyjnego Android o nazwie ColorOS 14 na swoich urządzeniach.

  2. Jakie są główne funkcje i ulepszenia, które zostaną wprowadzone w aktualizacji?
  – Narzędzie o nazwie Image Matting, które umożliwia wycinanie postaci lub innych obiektów ze zdjęć.
  – Optymalizacja zarządzania aplikacjami działającymi w tle w celu poprawy wydajności i oszczędności energii.
  – Możliwość ręcznej zmiany częstotliwości odświeżania ekranu.
  – Nowe łatki bezpieczeństwa zwiększające ochronę przed cyberzagrożeniami.

  3. Kiedy rozpoczęto aktualizację linii smartfonów OPPO?
  Aktualizacja rozpoczęła się jesienią 2023 roku.

  4. Jakie modele OPPO zostaną objęte aktualizacją na wiosnę 2024 roku?
  Wiosną 2024 roku planowane jest wprowadzenie Androida 14 z ColorOS 14 na wiele innych modeli smartfonów OPPO. Niestety, lista tych modeli nie została podana w artykule.

  5. Czy możliwe są opóźnienia w planowanej aktualizacji?
  Tak, istnieje możliwość, że plany mogą ulec zmianie lub terminy mogą być przesunięte z powodu ewentualnych problemów z oprogramowaniem.

  6. Dlaczego OPPO aktualizuje swoje smartfony?
  OPPO aktualizuje swoje smartfony, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najnowszych funkcji i poprawek, które przyczyniają się do lepszej wydajności i użytkowania urządzeń.

  Sugerowane linki powiązane:
  oppo.com (oficjalna strona OPPO)
  android.com (oficjalna strona Androida)