• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Promocja tygodnia: Xbox Series X z rewelacyjnym rabatem na Allegro

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Promocja tygodnia: Xbox Series X z rewelacyjnym rabatem na Allegro

  Allegro sklep ogłosił niesamowitą promocję na Black Week, oferując konsolę Xbox Series X z niezwykłym rabatem w wysokości 500 złotych. Cena tego zaawansowanego urządzenia została obniżona z 2499 złotych do 1999 złotych, co stanowi niepowtarzalną okazję dla pasjonatów gier wideo.

  Model Xbox Series X, o symbolu RRT-00010, posiada 1TB pamięci i jest dostępny w kolorze czarnym. Jest to najbardziej wydajna i potężna konsola w historii Xbox. Dzięki niej gracze mogą cieszyć się tysiącami tytułów z czterech generacji konsol Xbox, które prezentują się i działają najlepiej właśnie na Xbox Series X.

  Konsola wykorzystuje architekturę Xbox Velocity, która łączy dedykowany dysk SSD z zintegrowanym oprogramowaniem, zapewniając płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume pozwala na błyskawiczne przełączanie się między grami, a potężna moc obliczeniowa grafiki na poziomie 12 teraflopów umożliwia eksplorację nowych, bogatych światów z niezrównaną jakością. Konsola oferuje również rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy szybkości do 120 klatek na sekundę, zaawansowany dźwięk przestrzenny 3D i wiele innych funkcji.

  Korzystając z promocji, nabywcy Xbox Series X mogą również skorzystać z natychmiastowego dostępu do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios, takich jak Forza Motorsport i Halo Infinite, już w dniu ich premiery, dzięki subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

  Warto jednak zauważyć, że liczba dostępnych produktów w promocji jest limitowana – jest ich jedynie 686 sztuk, a każdy klient może zakupić maksymalnie jedną sztukę. Z tego powodu przewiduje się, że promocja ta spotka się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego zaleca się szybkie działanie, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

  Black Week na Allegro jest doskonałą okazją dla wszystkich pasjonatów gier wideo, którzy chcą zdobyć jedną z najbardziej pożądanych konsol na rynku w atrakcyjnie obniżonej cenie. Nie przegapcie tej doskonałej okazji, by wzbogacić swoje doświadczenie w świecie gier!