Nowy ekskluzywny starter T-Mobile dostępny tylko w sieci Żabka

Nowy ekskluzywny starter T-Mobile dostępny tylko w sieci Żabka

Operatorzy sprzedają swoje startery z ofertami na kartę w różnych miejscach, aby zdobyć jak najwięcej klientów. Jednak T-Mobile zdecydowało się ograniczyć dostępność swojego startera do tylko jednej, bardzo popularnej sieci sklepów – Żabki.

W sklepach sieci Żabka pojawiły się nowe ekskluzywne startery T-Mobile na kartę, kosztujące 10 złotych i zawierające pakiet 240 GB internetu. Ważne jest również, że możecie je kupić tylko w Żabkach – nigdzie indziej.

Po włożeniu karty SIM do telefonu otrzymujecie bonus w postaci 200 GB oraz aktywną ofertę GO! M, która zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, oraz 40 GB internetu. Opłata za pierwsze 30 dni jest zawarta w cenie startera.

Jeśli chcecie korzystać z zakupionego startera T-Mobile z Żabki przez dłuższy czas, powinniście od razu uruchomić promocję „Rok internetu” w aplikacji operatora. W ramach tej promocji otrzymacie co miesiąc, przez 12 miesięcy, pakiet 200 GB internetu, co daje łącznie aż 2400 GB. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest utrzymanie aktywnej oferty GO! M, czyli posiadanie wystarczających środków na koncie, aby oferta mogła automatycznie odnowić się co 30 dni.

Nowy starter T-Mobile dostępny w Żabkach za 10 złotych za 240 GB internetu na 30 dni to niewątpliwie kusząca oferta. Ale to nie koniec zachęt. Kupując ten starter, otrzymujecie także bon na darmowego hot-doga w Żabce. Bon zostanie wydrukowany na paragonie i będziecie mogli odebrać dowolnego hot-doga w Żabce. Pamiętajcie jednak o terminach – starter należy kupić do 10 października, a darmowego hot-doga odebrać do 17 października 2023 roku.