• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Harman Kardon Go+Play 3: Innowacyjny głośnik z recyklingowanymi materiałami

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Harman Kardon Go+Play 3: Innowacyjny głośnik z recyklingowanymi materiałami

  Harman Kardon Go+Play 3 to innowacyjny głośnik, który jest przyjazny dla środowiska. Został wykonany ze 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Wykorzystane materiały pochodzą z odzysku, w tym uchwyt oraz tworzywo sztuczne wewnętrznej i dolnej obudowy. Jest to doskonały przykład, jak producenci elektroniki mogą przyczynić się do ochrony naszej planety.

  Nowa tkanina maskownicy głośnika jest nie tylko ekologiczna, ale również trwała i estetyczna. Harman Kardon Go+Play 3 jest zapakowany w papier z certyfikatem FSC, który został nadrukowany atramentem sojowym. To kolejny sposób, w jaki producent dba o środowisko naturalne.

  Ten mobilny głośnik jest idealnym towarzyszem do słuchania muzyki w podróży. Wyposażony w wbudowany akumulator, gwarantuje nawet 8 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo, posiada dwa mikrofony i port ładowania USB-C, co sprawia, że jest niezwykle funkcjonalny.

  Jedną z najciekawszych cech tego głośnika jest możliwość połączenia z drugim takim samym modelem w celu wzmocnienia dźwięku. Automatyczna kalibracja dostosowuje brzmienie do nowego otoczenia, zapewniając doskonałą jakość dźwięku.

  Trójdrożna konstrukcja Harman Kardon Go+Play 3 zapewnia niezwykle szczegółową i klarowną scenę dźwiękową stereo. Subwoofer skierowany w dół wzmacnia niskie tony, podczas gdy głośniki wysokotonowe i średniotonowe oraz pasywny radiator montowany z przodu tworzą pełne spektrum dźwięku.

  Głośnik Go+Play 3 doskonale współpracuje z dwoma urządzeniami mobilnymi, umożliwiając jednoczesne słuchanie różnych list odtwarzania.

  Harman Kardon Go+Play 3 to nie tylko technicznie zaawansowany głośnik, ale również przykład zrównoważonego podejścia do produkcji elektroniki. Dzięki zastosowaniu recyklingowanych materiałów, urządzenie nie tylko dostarcza doskonałego dźwięku, ale także wpływa korzystnie na naszą planetę.